Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe lehet esni egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe lehet esni egyetlen csóktól?

Figyelt kérdés

Az alábbiakban kifejtett gondolatmenet kiindulási anamnézise:

Nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele, de manapság nagyon nehezen lehet szóban kommunikálni az emberekkel.

Nemi hovatartozástól függetlenül az a tapasztalatom, hogy a verbális kommunikáció sok esetben meglepődést vált ki a másikból.

Tapasztalataim szerint ha nem is randifelkéréssel kezdesz, egyszerűen csak informálódni akarsz, és megszólítok valakit, nagy eséllyel meglepődést tapasztalok, utána meg kifejezetten volt, aki kereste a szavakat, hogy válaszoljon.


Így lehet csak az én véleményem ez, de sokkal nehezebb elhívni bárkit is randira. Alap esetben ugye a férfinek kell megtennie az első lépést, de ezzel a kommunikációs hanyatlással sok férfi is meglepődhet, ha egy nő beszélgetést szeretne kezdeményezni vele szimpátiai alapon.

Arról nem is beszélve, hogy a telefont bújó társadalomban mondhatni elvész a "Szerelem első látásra." elv. (Tudom, van Tinder meg minden más, de a telefon képernyőjén max a háttér világítás fotonjai jönnek át, a kisugárzás nem.)


Ezen felbuzdulva egy elég extrém randis dolog jutott eszembe:

Rapid randikhoz és a lakat partikhoz hasonlóan kiosztanánk számokat, tegyük fel, hogy nők páratlan, pasik páros számot kapnak, két teljesen elkülönített teremben gyülekező. Amikor mindenki bent van, fel kellene enni egy teljesen fedő szemmaszkot, és a másik nemből véletlenszerűen kisorsolt emberrel szemet letakarva csókolózni kellene. Majd a csók után értékelni az eredményt, és ha pozitív a dolog mindkét fél részéről, akkor lekerülhet a szemmaszk. :)


Nyilván mindenki fejében megfordul ilyenkor az alapvető higiéniai dolgok meg egyéb betegségek, de simán lehetne olyan szabályt hozni, hogy csak egészséges emberek vehetnek részt, miegymás.


29/F



#csók #rapid randi #szerelem egy csókból
2017. máj. 6. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Még egy csók se kell, néha elég egy igéző mosoly és pillantás.

Legalábbis velem már volt ilyen, igaz, csak egyszer egész életemben.

2017. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már a fogalmazásod elején érezhető volt, hogy valami nem stimmel veled, de a vége nagyon beteg. Normális ember nem menne bele ilyenbe, hogy "bárki" lesmárolja. Brrr... Még a gondolattól is undorodom.
2017. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a rapid randi nekem nem tetszik, pedig ki vagyok éhezve, mint öt bagzó macska szezon alatt érted. A többi leírásoddal viszont egyet értek. Ezen kívül kb se hozzáadni, de elvonni nem tudok a történethez. Esetleg max annyi, hogy bátran közvetlenül meg lehet szólítani a csajokat és az az 1% miatt meg is éri. A többit meg nem kell fejben tartani.
2017. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!