Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves fiúk, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, mennyire toleráltok egy csendesebb, "inkább elmélkedik, mint sokat beszél" típusú lányt? Nem unjátok meg hamar? 22/L

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján nem vagyok jó barátnő. Szeretek egyedül lenni, mert szeretek a gondolataimba merülni, sokat elmélkedni dolgokon, a világon, így érzem jól magam. A barátaimmal azonban sokszor tudok kifelé is fordulni, viszont hosszú távon ez nehezemre esik, és egy idő után visszatérek a komolyabb énemhez. Ahogy látom a fiúk inkább a cserfesebb, vidám lányokat szeretik, őket választják barátnőnek, én az ilyen lányok mellett unalmasnak számítok, nem igazán szórakoztatónak. Eléggé elkeserít a helyzet, mert nem érzem, hogy értéktelen lennék, nagyon tudok szeretni, csak szükségem lenne valakire, aki megérti, hogy én ilyen vagyok, és nem fogok megváltozni. Vannak olyan fiúk, akik az ilyen típusú lányokat kedvelik?
2017. máj. 7. 18:46
1 2
 1/14 Interferencia ***** válasza:
Akkor unnám meg, ha e mellé unalmas is lenne; de alapvetően szimpatikusabb a fent leírt típus, és ebből még nem következik, hogy unalmas. Az már egy más kérdés, ha ez a kevés beszéd azt jelenti, hogy a problémáit se mondja el, mert az már nagy baj.
2017. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És mi az, amitől szerinted unalmasnak számít valaki? Kíváncsiságból :)

A problémáimat mindig elmondom, rossz tapasztalataim vannak az ellenkezőjével, úgyhogy ez nem áll fenn nálam.

2017. máj. 7. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne :)
2017. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sokkal jobb, mint azok, akik képesek a semmiről beszélni órákon keresztül...
2017. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi baj. Én sem vagyok túl beszédes pasas.

Amúgy ha valakivel igazán egy hullámhosszon vagy, azzal beszédesebb leszel majd.

Édekes amit írsz, hogy nem ilyen lányokat választunk barátnőnek. Csendesebb lányt eleve találni is nehéz, mert nem annyira jártok el bulizni. Ha nem lakik ilyen lány a szomszédban, nem egy egyetemre járunk vagy nem egy helyen dolgozunk, akkor tulajdonképp alig lehet találkozni nyugisabb lányokkal.

Én így látom ezt.

2017. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek (nem én vagyok az, mert én középen állok az intro-extrovertált skálán), az introvertált felé húzókkal könnyen összeegyeztethető a szintén intro életed.
2017. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sok férfi keres olyan nőt, mint Te. Pl. én is :D

Viszont igaz az, hogy nehéz veletek találkozni. Mert minden bizonnyal kevesebbet is mozdulsz ki otthonról, mint az általad említett cserfes lányok. Én is inkább extroverált vagyok, pont olyan, mint amilyen Te, így velem sem könnyű találkozni. :) Ráadásul a hobbijaim során is inkább, csak férfiakkal találkozom.

Ne aggódj ezen sztem, hamar megtalálod majd azt a személyt, aki nem tart majd "unalmasnak"!

2017. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog, de ha folyton csak magában intellektüellkedne, az kicsit zavarna. Én is hasonló vagyok, de szeretem megbeszélni a gondolatokat, érzéseket a partneremmel, nem kukaként lenni egymás mellett. Az embernek oké, hogy vannak dolgai, amiről nem szívesen és nem mindig beszél, de ha folyton csendes lenne és semmi spontaneitás, cserfesség nem társulna ehhez irányomba, akkor sótlannak találnám a lányt. Kell, hogy legalább egymás között fel tudj oldódni és ne félj lazának, vidámnak lenni. Az nem baj, ha kifele komoly arcot mutatsz. De amúgy együtt hallgatni is arany tud lenni, összebújva, csendesen megélni a pillanatot.
2017. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megmondjam az őszintét? Ha emellett szép vagy feleségül veszlek.
2017. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdés az, lehet-e veled beszélgetést folytatni, vagy csak hallgatsz? Mert a "csendes" nekem ezt takarja. Randiztam olyan lánnyal, aki maximum akkor beszélt, ha kérdeztem.... iszonyatos délután volt, borzasztó kínos!

26/F

2017. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!