Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti szívesen belevágnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen belevágnátok a családalapításba huszonéves korotokban? Fiatalon szülőnek lenni, együtt otthont teremteni.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves koromban úgy gondoltam, hogy szeretnék 21-22 évesen gyereket szülni. Most úgy érzem, még nincs itt az ideje, nincs meg a kellő háttér. Ennek ellenére szeretnék mindenképp a húszas éveimben szülni gyereket.

21/L

2017. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

En 23voltam,amikor szültem,mindig fiatal anyuka akartam lenni.

Igaz az apja lelépett,újj párom van,neki is van egy kislánya meg egy nagyfia. Több gyereket nem akarunk.

Szeptemberbe költözünk ösze.

n25 párom 45.

2017. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
27eves vagyok.Jelenleg nem tudom elkepzelni magam anyakent.Valahogy meg élni szeretnék,párommal ide oda menni,dolgozni.Vannak célja amiket szeretnék elérni,illetve saját lakást,autót egyebeket.Aztán majd jöhet a család is.
2017. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
31 vagyok. Tinikoromban úgy gondoltam 25 évesen már lesz gyermekem. Úgy alakult 25 évesen párom sem volt! 5 éven át csak alkalmatlan idiótákba botlottam bele. Mostani kapcsolatom annyira friss, hogy még nem merem felhozni. Kérdéses lesz-e főleg hogy már nem vagyok annyira fiatal. Igen, jó lett volna 22-28 éves korom között szülni.
2017. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy gondolom, hogy 27-30 közt lenne érdemes elkezdeni családot alapítani, de addig még minimum 7 évem van, annyi idő alatt sok minden történhet ami megváltoztatja ezt. Az viszont elég biztos, hogy amíg nem fejezem be a tanulmányaimat és nem találok stabil munkát, addig semmiképp nem kezdenék bele a dolgokba.
2017. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem, már 28 vagyok, de nem akarok egy ideje gyereket.


Még tíz éve úgy voltam, hogy 23-24 évesen család, de 23 évesen volt az első párom, akivel hálisten! nem jutottunk el addig.


27 évesen jöttem össze a jelenlegi barátommal, és vele mondjuk el tudom képzelni, de magam miatt sohasem szülnék. :)

2017. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

30 éves korom körül szeretnék gyereket vállalni. Gyerek csak akkor jöhet, ha van már egy biztos anyagi háttér, nem akkor akarok elkezdeni otthont teremteni. Annak addigra meg kell lennie. Illetve szülés előtt mindenképpen szeretnék legalább 5 évet dolgozni, hogy nyugodtan mehessek majd szülési szabadságra és ne érezzem azt, hogy azért tanultam, hogy utána otthon üljek a babával.

22/N

2017. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem, ki nem állhatom a gyerekeket
2017. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
24 vagyok,20 hetes terhes. Párommal épp lakást veszünk (5 éve élünk együtt, saját erőből, tudatosan spóroltunk erre), a baba már oda fog születni. Minden a tervek szerint megy :) Szóval én így is szerettem vola, és nagyon örülök, hogy eddig ilyen jól sikerül. (Amúgy van egy szakmám is, amit imádok, kicsivel a terhességem előtt léptettek elő - nem a semmire szülök.)
2017. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9.: nem bántásból kérdezem, csak őszintén érdekel: nem lett volna jobb előbb megvenni a lakást, hogy ne terhesen kelljen költözködni?
2017. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!