Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni a fonokomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni a fonokombe. Merjek kozeledni vagy ne?

Figyelt kérdés
Februarba kerultem a ceghez. Mar elso pillantasra nagyon kedves es szimpatikus volt, sokat beszelgetunk es ugy erzem egy hullam hosszon vagyunk Nekem van egy 5eves, honapok ota szexmentes kapcsolatom, rengeteg csaladi veszekedessel fuszerezve es bevallom kicsit kezd elegem lenni. A fonokom tavkapcsolatban el egy novel, akivel szintugy rengeteget vitatkoznak.Egyszeruen azt erzem, hogy kozeledne de nem mer, mivel tudja, hogy nem vagyok egyedul de mar nincs perc, hogy ne Ra gondolnek mikor nem az irodaban vagyok. Van, hogy egyutt megyunk haza, egyszer volt egy felrecsuszott puszi is 😄Nem tudom mi tevo legyek? Lepjek vagy inkabb probaljam helyre hozni a mostani kapcsolatom? Felek belevagni egy ilyenbe, mert nem akarom a munkahelyemen elni a maganeletem, na meg mar most feltekeny vagyok ha latom massal...Lakast akar venni ott ahol en lakom, es mar a csaladomat is ismeri ahogy en is az ovet es nagyon kedvelem oket, ellentetben a paromeval. Nem tudom mi tevo legyek? Merjek valtoztatni?

2017. máj. 9. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kérdeznék: tulajdonképpen minek vahy benne ebben a kapcsolatban?
2017. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a főnök tabu, házinyúlra nem lövünk.

semmiképp ne kezdj vele, mert ha vmi. rosszul sül el, repülsz a cégtől, ha meg össze is jöttök és minden oké, a kollégák kikezdenek téged, és csak egy ribi leszel a szemükben, aki a főnökkel dug.


ezt mindenképp te szívod meg.

2017. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben mindenkèpp szakítanék az aktuális pasimmal, mert nagyon nem korrekt, amit vele (és a háta mögött) csinálsz.

A többi meg majd alakul.

2017. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!