Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjon magának párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjon magának párt egy 28 éve felé ballagó férfi?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a haveromról lenne szó. Tudom, h nem szabad ilyenbe beleavatkozni, de süt róla, h szeretne magának már egy normális kapcsolatot, csak sajnos sosem sikerül neki. Valahogy vonzza az idiótákat. Volt akinek a 3. randi után futárral küldetett rózsákat, amire a csaj kiborult, mert h miért küldözget neki virágokat. Ledöbbentem én is, h egy lány így reagál ilyen gesztusra, de legyen, nem mindenki lehet romantikus. Egy másik eset olyan volt, h már ment a lányért, a falu elején járt (ez pénteken, este 6 után lehetett), amikor a lány hívta, h ő mégse tud vele elmenni randizni, mivel még elétettek egy faktúrát amit meg kell csinálnia... Egy 3. után pedig több mint 1 évig loholt, miközben a csaj olyan húzásokat csinált, h magam sem értem, h a haverom miért nem ábrándult ki belőle: baráti összejövetelekre a lány az exével érkezett...


Már a barátnőmmel is ezen gondolkodunk, h hogyan tudnánk neki segíteni, mert a közösségi oldalon is már egyre több depressziós szöveget irkál ki. Esetleg társkereső oldalakra kellene neki felmennie? Tippek?


2017. máj. 10. 10:23
 1/4 Diavolino44 ***** válasza:

Sajnos ez nem igy megy. Az evulocio dolgozik... lehet o lesz az aki nem fog sikerrel jarni.


Mivel, gondolom, te kapcsolatban vagy igy neked is lehet ralatasod, jobban mint nekunk akik ezt a par mondatot tudjuk.

Amit igy elso korben gondolok, az, hogy ha jol ertetem videken el, akkor koltozzon el onnan. Budapestre vagy kulfoldi nagy varosba. Van aki ugy nevelkedik es olyan a habitusa, hogy eleve nincs gondja a csajoknal. Van aki ugy, hogy volt egesz eleteben 2-3 parkapcsolata, s megelegszik azzal, hogy egymast folyamatosan "mergezik" de mindketto annyira fel attol ,hogy ujra egyedul legyen, hogy inkabb osszehazasodnak vagy nem valnak el. Van akinek ezt a dolgot meg kell tanulnia, s ugy nem tanulhatja meg, ha nincs elegendo lany a kozeleben. Msot erted van a faluban 5 szinlgi csaj? Mennyi az eselye, hogy mind az 5 tetszik is neki es ok is szeretnenek tobbet a baratodtol. En minden honapban minimum 5 csaj akinel beprobalkozok,(bar en szexre megyek, voltam eleget kapcdolatban :D) de olyan helyen elek ahol viszonylag nagy a fluktuacio, az emberek jonnek mennek.

Azert gondolom ezt, mert en is olyan voltam mint a baratod. En is lolholtam egy csaj utan 2 evet, en is kuldozgettem rózsát, mint a pincsi kutya. Persze, hogy nem jottek ossze a lanyok, nekem annyi szerencsem volt, hogy miutan lelkiekben kb feladtam, hogy baratnom legyen, egyik, nem tul csinos, baratom "megszant" s osszejottunk. Iszonyatosan onbizalomhianyos volt o is en is. Evek munkaja volt mire kezdtem sejteni, mit miert kell csinalni, mi az amit nem szabad.

2017. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 28 vagyok, lassan 29 és 4 évig nem volt kapcsolatom. Idővel jönni fog!

Amit tanácsolok neki: ne adja fel az elveit, csak mert ilyet tapasztalt! Én személy szerint pl a virágoknak úgy örülök, hogy egy hétig le sem lehet vakarni a vigyort az arcomról! :) Sajnálom, hogy ilyen negatív tapasztalata volt (én is hallottam már olyen esetről, hogy a lány kiakadt, hogy miért vágott virágot kapott, én meg csak hüledeztem, hogy ez a csaj nem százas).

Aki meg az exével megy rendezvényekre, ott nincs még minden lezárva, talán jobb is, hogy nem mélyült el jobban a kapcsolat köztük.

Tényleg nem minden lány ilyen, szurkolok neki, hogy egy normális, rendes barátnő jöjjön, d ne adja fel romantikus énjét, csak nem passzoló csajokkal volt eddig dolga! :)

2017. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. harmdik randi után futárral küldene rózsát, nagyot néznék, hogy mi a baja - személyesen jobb az ilyen

2. a másik csaj ha dolgozik, akkor nem várhatja el tőle a "barátod", hogy félredobja, mert kivágják a melóhelyről

3. ez lúzerség


Mellesleg, hiába akarsz TE neki csajt, mert h össze is szedsz valakit, 90 sok%, hogy képtelen lesz vele hosszútávon megmaradni.


Exszel is úgy hoztak össze anno, mert nem talált magának senkit.

Hát, megértettem, miért nem: mert hülye és önző volt az együttéléshez. Ami kívülről visszahúzódásnak tűnt, az vele együtt élve mulyaság és tutyimutyiság.

Az én véleményem nem számított neki, a barátaié annál inkább, de fontos dolgokban tök határozatlan volt, hozzá sem tudott szagolni a normális, kommunikáción! alapuló párkapcsolathoz, és még sorolhatnám.

Nem véletlenül volt egyedül, és van továbbra is a szakításunk óta.


Tudod, aki önmaga nem képes felszedni egy csajt/pasit, annak oka van, ami zömmel nem a másik nemben keresendő, hanem az egyénben.

2017. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Tudom, h nem rajtam múlik, csak h tudnék-e neki segíteni valamiben, de ezek szerint rá kell hagynom az egészet. Hogy magamból kiinduljak, őszintén nekem is csak szerencsém volt, mert anno a barátnőm írt rám és így adódott az egész. Lehet ha akkor nem ő jelez felém, akkor én is egy flekkes nőszemély után futottam volna még a mai napig... :D úgyhogy a havert ezzel biztatom, h majd lehet, h nála is úgy lesz mint nálunk, h a csaj találja meg őt :)
2017. máj. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!