Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előttem egy ri-bamcos nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előttem egy ri-bamcos nőnek csapta a szelet, de én természetes vagyok. Hogy jövök a képbe?

Figyelt kérdés

A csaj aki már vagy 2 évig tetszett neki es probalkozott nala, egy igazi ingyenélő, lehúzós, póthajas, műszempillás affektáló golddigger (aranyásó) volt- ismerem a csajt, ezert tudom.

Utana jottem a kepbe en, nagyon egy hullamhosszon vagyunk, tokeletes a kapcsolatunk, viszont en teljesen termeszetes vagyok, nincs rajtam 3 reteg vakolat, alapbol kedves babaarcom van, a legtobb ember tenyleg szepnek talal. Viszont ettol a sok mű dologtol, tobb reteg sminktol (talalkozós puszinal ragad az arca) meg a jo draga ruhaitol nagyon jol nez ki a csaj, es ez kicsit bantja a lelkemet. Olyan igazi cicababa, akit el kell halmozni draga cuccokkal. En pedig nem vagyok az, es legbelul alaptalanul attol felek, hogy jobb nalam. Pedig a parom rengetegszer mondja hogy gyonyorunek lat, nem kell kipingálnom magam, es barmit csinalnom magammal hogy szep legyek. Jol esik csak megis akkora a kulonbseg kozottunk a csajjal, eg es fold. Ezert nem hagy nyugodni a dolog hogy miert pont en, hogy jovok a kepbe egy ilyen kaliberű csaj után, en a termeszetes... Rossz belegondolni hogy bejott neki, en pedig nem vagyok agyonsminkelve, szétszolizva, MK taskaval a vallon, nem feszitek a puccos hotelban vagy bárban..

Huszonevesek vagyunk.



2017. máj. 10. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Most mi a probléma? Az, hogy a párod nem egy felszínes barom, aki túllát azon, hogy egy nőnek milyenek a külső adottságai, meg mennyi smink van rajta? Vagy csak jöttél vergődni, hogy te smink nélkül is szép vagy?

Én is szép vagyok smink nélkül, sőt, a párom külön kéri, hogy lehetőleg ne használjak erős festéket. Na és?

2017. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem egy korosztály, más idők voltak, de erről most a szüleim jutottak eszembe. Egyszer megkérdeztem az anyámat, hogy miért sminkeli magát olyan ritkán. Erre azt mondta, hogy mert apámnak akar tetszeni és neki meg elege volt a festett nőkből. Szóval lehet, hogy a barátod is ráunt erre a stílusra, változott az ízlése. De más okai is lehetnek. Az is lehet, hogy teljesen másként kategorizálja a nőket neki tetszőkre és nem tetszőkre. Szóval nem a kiló sminken múlik a dolog, teljesen jelentéktelen kérdés ez számára.
2017. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?

Lehet szép egy kisminkelt, póthajas, szőke lány is,

meg egy természetes barna is.

Az emberi agy nem úgy működik, hogy 'ú, ennek kék szeme van, úgyhogy szép, ennek meg zöld, na ő nem szép'

Higgy neki...


21/L

2017. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2017. máj. 10. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves volt az előző csaj?
2017. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nála fiatalabb 4 évvel talán, tőlem idősebb 2-3 évvel
2017. máj. 10. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ohh bennem is felmerült ez a kérdés.. csak neki az exe ilyen én pedig inkább az a sportosabb , vagányabb csaj vagyok. Többnyire olyan szépen, választékosan le szoktam oltani ezeket a plázamacskákat,h még meg is köszönik.. mert ugye a szarkazmusról nem hallottak..


Lényeg a lényeg én is tartok kicsit ettől főleg,h az exe még hívogatja.. de rá fogok unni és el fogom törni a picike kezecskéjét :D


Aztán rájöttem,h lehet ,h vele volt és érdekelte meg szerelmes is volt belé..de a szépségén kívűl mást nem tudott beleadni a kapcsolatba és szerintem az ilyenek nem is nagyon tudnak..


Nincs félnivalód :)

2017. máj. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett, kérdező?
2022. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet, mi történt?


1. Szerintem nem sírni jött, de ha neked ez sírás, akkor az szomorú.

Inkább megerősítést szeretett volna kapni.


Szerintem mindig nyerő a természetes szépség. Használhatsz sminket is, de teljesen máshogy hat egy sima, szép bőrön mint egy olyan bőrön amivel nincs törődve és patis/aknés. Vonzóbb az ha egy nő minden téren ad magára, a kevesebb néha több.🥳

2022. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, 2.


Szerintem minden korosztályban voltak/lesznek.

Én a természetes oldalon sem vetem meg a sminket, az igényesség sosem hátrány. Persze ne essünk át a ló túlsó oldalára sem. :)

Nekem is volt műszempillám, (1-2-3D), imádtam, viszont sajnos a meleg hatására jobban hullot. Nekem eléggé szőke a szempillám, ez a fajta egyáltalán nem látszott műnek,viszont volt egy ár, ami felett nem szerettem volna csináltatni sem.


Ilyesmi volt:

[link]

2022. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!