Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem az ország másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem az ország másik végébe költözött és nem tudom feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerkedtünk meg, nagyon jóba lettünk. Szinte tökéletes pasi, olyan akire mindig is vágytam. A személyisége, viselkedése, mindene... nagyon beleszerettem. Sosem gondoltam volna, hogy találok egy ilyen férfit. De erre elköltözött, és én azóta nagyon rosszul vagyok. Nagyon hiányzik, sosem lesz még egy ilyen férfi az életemben és bele vagyok betegedve a hiányába, folyton sírok, alig eszek és nem tudok másra gondolni. Mikor fog ez elmúlni? Mit tegyek???????? 23/L
2017. máj. 12. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
3 hónapig én azt is elhitetném veled hogy földönkívüli vagyok nemhogymég azt hogy életed szerelme
2017. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Költözz utána! 23 évesen ezt már megteheted.

De előtte kérdezd meg, hogy ő is akarja e?

2017. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom,mit óbégatsz,mintha a középkorban lennél?Ma már nem 2-3 nap alatt érsz oda.Na meg van Skype is.Akkor meg?
2017. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elöled költözött oda?
2017. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aztan ti lovasszekerrel kozlekedtek? Az en parom konkretan masik kontinensen van, atszallassal tudok csak odajutni, mert mit tudom en hany ezer kilometerre az pontosan, de megsem sirankozik itt egyikunk se ilyen probleman a 21.szazadban.
2017. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

és mi van akkor ha odaköltözött? miért nem mész utána?


mi párommal 4 év óta 200 km-es távkapcsiban vagyunk. csak az elején volt rossz, utána már jobb lett ez az állapot


23 éves elméletben felnőtt nő vagy, mi akadályoz meg abban, hogy te is oda költözz?

ott is fogsz munkát kapni!

2017. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 a 24 kisfarkas ***** válasza:
Nekem ez addig ment amig a lány le nem bukott hogy "mással volt ott.." És addig enis szenvedtem mert szerettem katni akartam csak nekem elég negatív volt a valóság. Viszont tényleg el lehet jutni tömegkozlekedessel is pl minden hétvégén vagy minden második hetvege. :) minden a bizalom kerdese,es a kitartáson múlik. Kivanom hogy nektek működjön és boldogok legyetek!
2017. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni végre,hogy legyen zsé utazgatni.
2017. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért támadtok ennyire..... Munkahelyem van itt, itt a családom, nem akarom őket itthagyni. Ő is szeretett engem, de kapott egy jó ajánlatot. Nem hagyhatom itt a munkámat a bizonytalanért akármennyire is szeretnék vele lenni. Azért tettem ki a kérdést, hogy hátha valaki tud megoldást mondani erre a szenvedésre.
2017. máj. 12. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Mikor mi 2 hónapja voltunk együtt, a párom is kapott egy nagyon jó ajánlatot és lemondta miattam.Az egész családja nekem esett, pedig nem is tudtam róla.Ez 16 éve volt, ma már a férjem.

Ezzel nem bántani akarlak csak lehet mégsem ő az igazi.

2017. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!