Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn, ha a vendégseregben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn, ha a vendégseregben igen sok az ország másik feléből érkező, akkor, ha pl a menyasszony vendégei, akkor a menyasszonyékak kell állni a szállásuk költségét vagy a vendég fizeti?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
A francokat, mindenki állja a magáét!
2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
A vőlegény(párom) és a menyasszony(én) vendégeinek is mi magunk fizetjük a szállást. Volt aki mondta, hogy kifizeti, de nem engedtük.
2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem.. :) És vajon manapság a hagyományok alapján finanszírozzák az esküvőt, tehát, hogy bizonyos dolgokat a vőlegényék, másokat a menyasszonyék állnak, vagy csak simán felezik a költségeket.
2014. jan. 6. 21:02
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Nálunkmők fizették maguknak...
2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Illik a párnak fizetni.
2014. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig megbeszélés kerdése...


Nekem nem fért belesajnos 20 ember elszállásolsása fejenként plusz 5000 ért... De intéztük a szállást, akit tudtunk házaknál(ezen felül volt 20 fő)

De mindenkinek jeleztük, hogy ha nem fér bele, nem fogunk megsértődni..egytől egyig, mindenki jelen volt...mindenki megértette

2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Unokatesómnak Tiszaújvárosban volt. A völegény volt odavalósi. A menyasszony rokonai Pestiek voltak. Ök kibéreltek egy kollégiumot a rokonoknak illetve egy buszt, azoknak, akiknek nem volt kocsijuk vagy nem akartak vezetni.Mindent a jegyespár fizetett.
2014. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Ez megint szokás kérdése. Nekünk is húzós lesz a lagzi. Mindenki a saját vendégei után fog fizetni. Az én részemről 5 fővel többen fognak jönni és vidéken van a szállá, szóval az én rokonságomnak kellene szállás, amit nekünk kell állni.

Nálunk az lesz, hogy megmondjuk, hogy van lehetőség szállásra, amit le is foglalhatunk neki, de sajnos ennek az árát már nem tudjuk állni. Amúgy meg budapesti az én családom, szóval aki nem aészik ott, annak 40 km-ert kellene vezetnie, szóval nem 200-300 km-ert.

2014. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogy kivitelezitek a saját vendég után fizetést? Vagy ki fizet?


Mert én a mi lagzink alapján... Voltunk mi, a pár, együtt éltünk már közös kassza...összeraktuk a pénzt, jöhet a lagzi...nincs te vendéged én vendégem, voltak a mi vendégeink...

2014. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zabmester ***** válasza:
71%
Elvileg a párnak illene fizetnie, de ha erre nem futja, akkor mindenképpen előre jelezni kell, hogy a szállást maguknak kell megoldani, és ennek fényében el tudják dönteni, hogy így is akarnak-e jönni, vagy sem.
2014. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!