Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondhatom a baratomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom a baratomnak, hogy szerelmes voltam bele?

Figyelt kérdés
Van egy jo baratom akibe fel eve szerelmes voltam, de mar semmi tobbet nem erzek iranta baratsagnal. Nagyon alacsony az onertekelese, azt hiszi, meltatlan a szerelemre es navyon felenk emiatt. Jol esne elmondanom neki, hogy en peldaul igenis szerelmes voltam bele, hatha segitene neki valamivel magabi, tosabbnak lennie. Szerintetek megtehetem, vagy rosszul jonne ki?
2017. máj. 13. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én személyes véleményem szerint rosszul esne neki, hiszen már csak -voltál- bele szerelmes, és azért is magát ostorozná, hogy esetleg akkor miért nem próbálkozott nálad. Valahogy máshogy próbáld meg rávezetni, hogy szerinted hogyan kéne párt keresnie.
2017. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jól esik legalább tudni,hogy létezett ilyen... például nekem hatalmas löketet adna,mert soha nem tudtam még csak ilyenről sem.Azt sem tudtam soha,hogy bejövök-e egyáltalán egyetlen nőnek is,mert nem láttam és éreztem ezt.:/

25/F

2017. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne. Az ilyesmi nem esik jól.


Saját példából kiindulva, már azt is nehéz megemészteni, hogyha elmondják, hogy "pár évvel ezelőtt belement volna a randizgatásba". Tipikus "ffffuuuuuuuu" érzete van az egésznek, nem is lehet jól feldolgozni.


Szóval inkább maradj most csendben, és kívánd neki a legjobbakat.

2017. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elmúlt, akkor felesleges. Pláne úgy, hogy amúgy is a padlón van lelkileg. Ez is csak rontana saját maga megítélésén. Ha valóban segíteni akarsz neki, akkor mutass rá a jó tulajdonságaira, amik tényleg szerethetővé teszik mint embert. Azokra amik pozitívak és kellenek ahhoz, hogy sikeres legyen párkapcsolatok téren.
2017. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre nehéz egyértelmű választ adni, előnye és hátránya egyaránt lenne. Mivel nem sok impulzust kapott a srác a nőktől, ezért egy ilyen vallomás magabiztosabbá tudná tenni, el tudná hinni, hogy igenis értékes és vonzó tud lenni - hátránya viszont, hogy szerintem a vallomás után másképp kezdene nézni rád, ami ahhoz vezethetne, hogy megromlana köztetek a viszony, esetleg vége is lenne a barátságnak. Szóval van benne rizikó. Benne van a pakliban, hogy a vallomás után bepróbálkozna nálad - de mivel te már nem érzel szerelmet iránta és kikosaraznád -, egy oltári nagy vita lenne az egészből és viszlát barátság. De aranyos vagy, amiért lelket akarsz belé önteni és azt is megértem, hogy kikívánkozik belőled a színvallás az irányába.
2017. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van,utólag jelezd felé,nehogy amíg az vagy.Amúgy az milyen szerelem ami csak úgy elmúlik,hogy teljesen közömbös lettél?
2017. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges, elmúlt az egész, ráadásul érezheti ezt utólagos vigasztalásnak is, ami szintén nem segít rajta.
2017. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Ha akkor nem vallottad be az érzelmeid, akkor most már felesleges.
2017. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akkor mondtad neki?
2017. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó hatást érne el a dolog. Főleg ha hozzáteszed, hogy elmúlt. Máshogy is lehet növelni az önbizalmát nem muszály ahhoz elmondani neki, hogy te szerelmes voltál belé.
2017. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!