Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba. Elmondhatom egy barátnőjének?

Figyelt kérdés

ez olyasfajta esélytelen szerelem, bár egyedül van valahogy mégis úgy érzem semmi realitása nincs annak h összejöjjünk.tegnap este beszélgettem a barátnőjével akivel nyagon jó barátok vagyunk, elhívtam h veszélni szeretnék valamiről.(ő nem tudja h szeretem a bnőjét)és gondoltam mond majd 1-2 okosat, önt belém kis lelket.De most ahogy felkeltem úgy érzem badarság lenne erről beszélgetni vele.

tehát nem tudom lemondjam-e ezt a találkozást.

Ti mit gondoltok erről?


2011. júl. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ne mondd el pletykás!!!
2011. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magával a lánnyal beszélj. De semmi esetre se mondd azt, hogy szereted, mert még korai lenne azt mondani. Mondd inkább, hogy tetszik neked.
2011. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod,hogy megtudja a lány,de nyúl vagy közölni vele,akkor mond el a barátnőjének!


10 percen belül tudni fogja!:)

2011. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha értem.Köszi a válaszokat, mostmár én is így látom, tegnap nem tudom miért mondtam...
2011. júl. 7. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább annak mondanám aki tetszik, de te tudod.
2011. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!