Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan szep no akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szep no akinek budos volt a szaja de megis beleszerettetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A széo nők igényesek is magukra
2017. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Undorító.
2017. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Az összes exemet szép nőnek tartottam/tartom és szerettem őket. Reggel mindnek büdös volt a szája (mivel alvás közben az ember ugye nem tud fogat mosni)....

30/f

2017. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem leírták, mindenkinek büdös kicsit a szája, ha tetszik, ha nem. Hiába volt minden barátnőmnek egészséges fogazata, reggel volt szájszaguk, ahogy nekem is.

De a kérdés úgy hangzik, hogy ha alapból van szájszaga, összejönnék e vele. Igen, mert elmondanám neki, hogy ez engem zavar. Vagy változtat vagy elhagy.

2017. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Listerine-t használj, és akkor elmúlik...
2017. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szájszag nem függ össze szorosan az igényességgel. Regggel mindenkinek van,lehet akármilyen igényes valaki.Vagy attól is lehet büdös a lehellete ha száraz a szája,kevés vizet iszik,mert mondjuk ügyeket intéz,jön-megy,és nincs nála innivaló. Vagy attól is ha ínybetegsége van,erről sem tehet.Vagy van egy szuvas foga,és a jövőhétre kapott időpontot a fogorvostól,esetleg még nem volt ideje elmenni vagy nem vette észre mert hául van,és még nem fáj neki.Én is csak azt vettem észre hirtelen,hogy egy bazi nagy lyuk van a fogamban,es marhára fáj. Extrémebb esetben gyomor-bélrendszeri betegség is okozhatja.
2017. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cigitől is lehet büdös, én ezért nem jönnék össze dohányossal.
2017. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves hozzászólók!


a reggeli szájszag nem azért van, mert éjjel nem tudsz fogatmosni :) :) :)


Hanem azért, mert 7-8 óra alvás, az 7-8 órán át tartó kiszáradás. Igazából amit akkor érzel az nem szájszag, hanem gyomorszag. Ha reggel ébredés után megiszol 1-2 pohár vizet, kicsit meggurgulázod, lenyeled, a szájszag elmúlik, a kiszáradással együtt. főleg ha a viz szénsavas.

2017. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsonal a pont... Aztan... Na de egesznap büdös... Mennyi szép sarga rohadt fogu not ismertem meg eletemben.... Az a legyeg szepek legyenek a szajhigi meg le van ejtve. Uticifra hazironda
2017. máj. 18. 14:28
 10/11 Körömcsiga ***** válasza:
Reflux is okoz szájszagot, arról meg nem tehet. Ha tetszik a lány, akkor nem ezen fogsz gondolkodni.
2017. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!