Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy beleszerettetek egy fiúba és ő is belétek, de mégis elutasítottátok, mert az eszetek azt súgta, nem való hozzátok?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk teljesen odavagytok egymásért, de a srác személyisége valahogy mégsem passzol hozzátok és nem tudnátok vele hosszútávú kapcsolatot elképzelni ,mert pl. felelőtlen, lusta, céltalan, gyerekes, éretlen, szétszórt, önértékelési problémái vannak stb.
2016. dec. 30. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Igen, mikor kiderült, hogy nem is gazdag.
2016. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

# 1


Neked farkad van. xD

2016. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit akkor ilyenek miatt azt nem utasitod el.Ez nem szerelem akkor csak nagyon erős vonzalom...

Az persze teljesen mas ha szólsz neki,hogy téged ezek zavarnak és valtoztasson de nem teszi meg...

De ha elutasitod csak mert az "eszed súgta" akkor az nem szerelem...ez van.

2016. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha valakit racionálisan látok, abba nem lehetek szerelmes?
2016. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szereted, majd beleőrülsz úgy odavagy, de tudatosan távol tartod tőle magad, mert tudod, hogy csak bajod lesz belőle ha közel kerültök egymáshoz.
2016. dec. 30. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, van ilyen.

szeretek vkit, de sunyi, gyáva, a bnője mellett kavart velem, kapcs.függő is, ezek azért taszító dolgok.

2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jártam még így. Az idő megtanított pár dologra, felismerni, ki való hozzám és ki nem, és aki nem, ahhoz alapból nem is vonzódok. Fiatalabb koromban, amikor tapasztalatlan voltam, akkor volt úgy, hogy nem volt hozzám való, akihez akkor vonzódtam, a mostani eszem kellett volna, hogy ezt akkor felismerjem, viszont a mostani eszem az egykori tapasztalataim miatt alakult olyanná, hogy most már felismerem, amit akkor még nem ismertem fel. Én ettől nem vagyok rossz, hülye, csak tévedtem, mert tapasztalatlan voltam, tévedni pedig bárki tévedhet, kérdés, hogy a tévedéseinkből tanulunk-e vagy sem. Én tanultam.
2016. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Ha ilyenek derülnek ki menet közben, akkor gyorsan ki is ábrándulok belőle. Egy kor fölött a jó külső önmagában már semmit se jelent. Utoljára 14 évesen zúgtam bele csak azért egy fiúba, mert helyes.
2016. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!