Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi 1,5 év után akar egy nőt igazán, komolyan megismerni?

Figyelt kérdés

1,5 éve ismerik egymást, ebből az elején 4 hónapot együtt laktak, de a férfi soha nem érdeklődött igazán a nőről, nem akarta megismerni, így vége is lett a dolognak. Aztán újra elkezdtek találkozgatni hónapokkal később,és azt mondja a férfi, hogy megakarja komolyan ismerni, de csak szépen lassan akar előre haladni.

A szex nagyon jó, a kezdetektől fogva. De ez inkább csak a szexről szól, tényleg lehetséges, hogy valaki 1,5 év után lát valamit a másikban, ami érdekes számára??

Ez nem a kezdetektől van jelen, hogy valakit vagy megakarsz ismerni, vagy nem? ezt nem lehet csak úgy elnyomni


2017. máj. 17. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges!! és sokkal megalapozottabb, mint fordítva. Én ugyan nő vagyok, de fordítva nekem is volt már ilyen. Volt olyan, hogy szerelmes lettem olyanba, akit már évek óta ismertem és nem is tetszett eleinte. De megismertem jobban, és kiderültek olyan tulajdonságai, amik nekem igazán értéket jelentenek. Ez igazi jó kapcsolat alapja lehet. :)
2017. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen, mint minden az életben.
2017. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársak voltak? Vagy miért laktak együtt? Én csak ezt nem értem. Nekem ennyi infóból az a gyanúm, hogy csak szex kell neki. Persze, csak úgy a semmiből jött, hogy mégis megismerné. Szigorúan lassan, de közben azért feküdjünk már le. Hátha jön valaki érdekesebb.
2017. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mint egy pár laktunk együtt. De valamiért nem működött, nem közeledtünk egymáshoz érzelmileg. A szex viszont a legjobb mindkettőnket együtt, eddig. Időközben ő próbált összejönni az exével, mert mint kiderült, talán nem is volt még túl rajta, mikor velem elkezdett járni, de annak végleg vége, a csaj ismét átverte.

Valamiért én is úgy látom, hogy a csak szex kell neki,plusz az izgalom ( egy csaj, akivel időnként találkozgat). A belső megérzéseim ezt mondják :)

De kíváncsi lennék mások véleményére is, mert még nem voltam ilyen helyzetben.

2017. máj. 17. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más drága, nem azért mert most rájött, hogy kíváncsi rád. Amolyan búfelejtő vagy neki, feltételezem.
2017. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi azt mondja, hogy "csak szép lassan haladjunk", meg hogy "ő olyan típus, aki csak hónapok után esik szerelmebe", de azért már 2 hét után áthív magához, az ilyet azonnal felejtsd el. Ha egy pasinak kellesz, az minél előbb meg akar szerezni. Ez a csávó csak szexre tart téged, és a cél érdekében bekamuzta, hogy hirtelen elkezdted érdekelni komolyabban. De persze csak szép lassan...

21L

2017. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. máj. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!