Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Hölgyek! Tegyék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Tegyék a szívükre a kezüket! Ugye van itt olyan aki attól fél (t), hogy elszeretik az urát, barátját?

Figyelt kérdés
Hogyan vezette le a stresszt, szorongást ? Ellenőrizte, hogy hol van mit csinál?
2017. máj. 21. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert engem szeret, nem tudjak elszeretni :-)
2017. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudja valaki szeretni, akkor hajrá.

Ha ezen aggódnék, akkor már megőrültem volna, mert a hobbija kapcsán sokat van távol.

2017. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Meghagytam neki a döntés jogát.

Az edzős társai nem tudták, hogy párkapcsolatban van, és nők elkezdtek szervezkedni. Az egyik leányzó el is hívta randira, a másik meg asszisztált neki.

Párom el is ment és akkor esett le neki, hogy mi a szitu. Akkor tisztázta, hogy mi a helyzet.


Aggódni azért nem aggódtam nagyon, mert számos alkalommal megbeszéltük mi az amit szeretünk egymásban, mi az amiért mindig egymást választjuk, mindig megerősítjük a másikat, hogy szeretjük és a kapocs közöttünk pótolhatatlan.


Az aggódás persze ott van a felszín alatt, de nem tudok mást tenni, mint mással elfoglalni magam és ráhagyni a döntést, és megerősíteni felé, hogy nem tudnám mással pótolni, ha elveszteném.

2017. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akit egy kúrással el tudnak "szeretni",az amúgy sem kellett volna,magamtól is kidobnám mint egy rongyot,úgyhogy tettek nekem egy szivesseget,nem sírnék utána.
2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle, mert megbízom benne, és bizonyította is nekem többféle téren, hogy megbízható.
2017. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Páromnak nem egy egyetemista diákja van aki nőnemű. Ha folyton ezen paráznék bele is őrülnék. Bízom benne hogy nem csalna meg. Az ellenőrizgetést gyerekes és némileg beteges dolognak tartom. Ha egy kapcsolatban nincs meg a bizalom akkor egy nagyon fontos alapkő hiányzik és szerintem idővel halálra van ítélve. Ezen felül ha megtudnám hogy párom nyomozgat utánam akár a telefonomba belenézve akár máshogy azt a személyes szférám megsértésének érezném és nagyot esne a szememben. Mivel tudom én hogy reagálnék rá nem teszem meg mással sem.
2017. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akit el lehet szeretni tolem, azzal nincs dolgom. Menjen, ha menni akar, en nem kaparok es nem sirok egy hapsi utan sem. Gombhaz sej, ha leszakad, egy helyebe ezer is akad.
2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!