Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de elszeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de elszeretik tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én: 18F LÁNY: 18L Másik srác: 28F

Neten megismertem egy gyönyörű lányt, akivel hamar összehoztunk egy találkozót. Minden nap beszéltünk, és sokszor egymás követő napokon is találkoztunk. Érdeklődő volt, és lelkes. Második együttalvásunkkor megtörtént az a bizonyos dolog is.

Megbeszéltük, hogy nem vagyunk együtt csupán élvezzük egymás társaságát.


Volt már nyílt kapcsolatom, de ez más.

Beleszerettem a lányba.

Sajnos egy veszekedés következtében ő elment bulizni, ahol összemelegedett egy nála 10 évvel idősebb férfivel. Azóta eltelt pár hét, és ők egyre közelebb kerültek egymáshoz, a férfi pedig kapcsolatot akar tőle. (Közben persze még mi is találkozgattunk)


Szeretem ezt a lányt, így kérlek ne szídjátok. Kár volt belemennem ebbe a nyílt kapcsolatos dologba, mert mostl ehet ez miatt veszítem el. Féleg, és napról napra rosszabbúl érzem magam.


Mit tegyek, mondjak neki? Mi az érv mellettem?

Tettem utalásokat, hogy én is megpróbálnám vele komolyabban, de konkrétan nem mondtam ki. Érzelmeimről sem tud semmi konkrétat.


SEGÍTSETEK!:(



2016. febr. 27. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy, a másik minden mutatóba jobban teljesít.


Valószínű jobban néz ki mint te, erősebb nálad, borostás, míg nekd ez még nem lehetséges normálisan, van kocsija és melója (pénze), szexuális tapasztalata is erősebb, mint atied, biztos jobb az ágyban is.


Erősebb kutya szabály miatt, jobb ha méltóságteljesen távozol és elfelejted ezt az egészet... :(

2016. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%

1. Ezt már ott elszúrtad, hogy belementél egy ilyen szexkapcsolatba.

2. Ez a lány egy qrva

2016. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A nyílt kapcsolatot ki vetette fel és miért? Gondolom, a lány volt, míg te szépen beleszerettél, a "kár volt ebbe belemennem ebbe" -mondatrészre alapozva.


Ha ez tényleg így történt, akkor nehéz lesz ezen változtatni, hiszen ő eleve így indította a kapcsolatot, és nem alakult köztetek a dolog annyira, hogy ezt meggondolja.

Valamiért a szerelemi vallomás is beléd rekedt, az viszont kétséges, és az ő személyiségétől, érzelmeitől függ, hogy hogy reagálna per pill egy ilyenre.

Ráadásul ott az idősebb férfi is, aki valószínűleg tapasztaltabb, és "jobban tudja, mi kell a nőknek", legalábbis megvolt az esélye kitapasztalni, hogyan lehet könnyen hódítani.


Amit tudsz tenni, hogy ott vagy mellette, vele amikor csak tudsz, próbálsz neki udvarolni, bevágódni nála. Még egy kérdés, nálatok mióta tart ez a nyílt kapcsolat?

Mi a véleménye a járásról?

Randizgassatok, aztán ha úgy látod, itt a megfelelő pillanat, előállhatsz az érzelmeiddel is.Szurkolok nagyon!

2016. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nos, nem nagyképűségből de a csávó nem néz ki jól. Vannak női barátaim, és nekik is ez a véleményük. Srác a szüleivel él, nincs normális munkája sem.


(Nekem is van borostám, és pénzem is ha ez valakinél ennyit számít..)


Végülis közösen beszéltük meg, hogy majd megnézzük hogy alakul.

Féltem őt az idősebb férfitól. Ugyan miért kellene neki egy nála 10 évvel fiatalabb lány? Vagy nem talál vele egyidőset, vagy csak az kell neki.. Más ötletem nincs.


Gondolkoztam, hogy bevallom az érzelmeimet neki egy hosszú üzenetben, de nemtudom... Valami ötlet?

2016. febr. 27. 13:46
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább élőben mondd el mit érzel. Jobb, mert reagálnia kell rá a csajnak és megtudod mit is gondol igazándiból. Hogy mi szól melletted azt nem tudom, de egy próbát megér, hátha bejön.
2016. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Én 9 évvel vagyok fiatalabb, mint a barátom (De már 20 fölött vagyok, akkor bőven 20 alatt voltam).

Jelzem, egyáltalán nem nagy különbség ~10 év. 20-30 már talán igen.


Ő már 18. Ilyenkor már nem tűnik fel az a 10 év, hidd el.

Csak neked, mint fiatalabb pasinak bántó.

2016. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem írtatok sok bíztatót. :(
2016. febr. 27. 14:17
 8/26 anonim ***** válasza:

Valld be az érzelmeidet,de szemtől-szemben,aztán várd,hogy mit lép rá.Ez a legjobb amit csak tehetsz,ha nem teszed ezt meg akkor nem akarod igazán ezt a lányt.

Talán így sem lesz a tiéd,de legalább megtehetnéd ami tőled telik.

2016. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Oké... Szerintem akkor először is fogalmazd meg magadban, hogy miért is szereted ezt a lányt. Ha csak azért, mert jól néz ki, meg csak azért, mert kedves, akkor el kéne azon gondolkodni, hogy most tényleg szerelmes vagy, vagy ez csak egy kamaszkori fellángolás.


A másik, amin el kéne gondolkodni; valóban egy síkon mozogtok? Egy rugóra jár az agyatok. Biztosan összepasszoltok? Mennyire hasonlít az értékrendetek? Amikor ezeket a kérdéseket felteszed, akkor az érzelmeidet tedd félre... Zárj ki minden pozitív és negatív gondolatot, törekedj a racionális gondolkodásra. Miről beszélgetettek, miben értettek egyet, mennyi mindenben nem, stb.


Ha nem passzoltok össze, akkor... Meditálj, küzd le a fellángolást és nézzél még körben, mert akkor a csaj számodra csaj egy fuckbuddy.


Ha meg tényleg úgy gondolod, hogy összeilletek, együtt tudtok rezegni... Akkor küzdj érte! Ha tényleg összepasszoltok, akkor megéri a sok kudarc, fájdalom, mert ha kitartó vagy és úgy érzed, hogy a lány is viszont tudna szeretni, akkor esélyed van egy nagyon szép kapcsolatra.


Tényleg gondold át, mert ha nem passzoltok össze, és úgy harcolsz érte... Lehet, hogy összefogtok jönni, de fájdalmas vége lesz, és nagyon meg fogod sínyleni... Bár... Ezt is meg kell élni ;) Neked kell rájönnöd, hogy mi a helyes lépés ;)

2016. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Voltam már lánnyal.

Ez nem csak fellángolás.. nem túlozva nem telik el úgy 10 perc hogy ne gondoljak rá. Reggel felkelek ő az első gondolatom, és ha belegondolok hogy mondjuk most a sráccal lehet beleőrülök.

Bármikor találkoztunk, mire hazaértem (max 1 óra) már hiányzott, és most is kegyetlenül hiányzik, nem láttam már egy hete.


Persze az érdeklődési körünk is eltér pár dologban, és van olyan dolog amiről máshogy gondolkodunk de szerintem ez nem baj. Szívesen hallgattam akkor is amikor olyanról beszélt amihez egyáltalán nem értek.

2016. febr. 27. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!