Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb baráttal szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baráttal szexkapcsolat? Hogy nem megy át többe?

Figyelt kérdés

Elvileg csak szex, mégis egymással osztjuk meg a mindennapos dolgokat.

Nagyon bújik, állítása szerint csak azért, mert jólesik, de nem érez semmit.

Részegen hívogat, és könyörög, hogy maradjak.

Van ilyen? :D Hogy tényleg nem érez semmit?

A megérzéseim mást mondanak, mint a szavai.

Hónapok óta így vagyunk, és egyébként régi barátság, bár azóta közelebb kerültünk.

Ő iszonyú zárkózott, és másnak nem nyílt még meg ennyire állítása szerint.

Tudom, hogy szépnek és okosnak tart.


De van, hogy az illetővel imádsz együtt lenni, szép, jó, de mégsem érzed azt a többet?


Részemről átment picit az érzelem, amit ő tud is, mégis ugyanúgy folytatja a bújást és a többit....

De állítólag csak a szeretethiányát akarja ezzel kompenzálni.

Akkor miért nem máshoz bújik? :D


2017. máj. 21. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj.
2017. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh voltam hasonloban. Baratsag extrakkal.

De azert ment az igy ugy szeretlek,nagyon fontos vagy, napi vagy 5-6 telefonalas. Osszebujas. Kajalas egyutt.


es nem,nem szeretett. :D

2017. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És ha átmegy többe, akkor mi történik?


Legfeljebb legjobb barátból átmegy volt barátba pár hónap alatt, az sem egy világvége szituáció.


A megérzéseden kívül van még bármi egyéb, ami miatt úgy gondolod meg kellene állni itt?

2017. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok. Elnézést az offért.
2017. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A csillagot az égről ígérem egy állandóan kéznél lévő ingyen punciért. Ebbe, séta, vacsik, mozi, stb is belefér.

Nem akar feleséget, családot, akkor miért máshoz bújjon, mikor te ott vagy neki erre. Ilyen nőket szeretem én is.

2017. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán arra még nem gondoltál,hogy azt mondja,amit hallani akarsz,és olyan gesztusokat tesz,amikre vágysz.Pont ezzel képes maga mellett tartani.Neki ez így kényelmes.Voltam hasonló helyzetben,sosem szeretett.
2017. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem megy át többe, ne aggódj! Annyira nem vagy jó nő, hogy a haverok előtt felvállaljon, hogy együtt vagytok.
2017. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés, amit az utolsó leírt:

Felvállalna téged a haverok, a családja előtt?

2017. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Természetesen, közös a baráti társaság, ismerem a családját, és sajna vágják a szitut.

Szerintem saját magával van baja, maga előtt nem vállalna fel, mert fél a kapcsolatoktól. Vagy valami ilyesmi....

Vagy csak tényleg nem alakult ki semmi a részéről. Nem tudom.

2017. máj. 21. 17:14
 10/10 anonim ***** válasza:

9,en is azt hittem,hogy fel. A baratai tudtak,a szulokhoz meg felvitt volna,de megfutamodtam.

valojaban o tenyleg azert csinalt sok mindent,hogy a kedvemre tegyen. Es maradjak.

a csillagokat lehazudta az egrol.

de neki igy kenyelmes volt.


szoval. Legyel resen.

2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!