Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszahúzódó nők, ti lassabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó nők, ti lassabban lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kell azoknak, akik introvertált, vagy zárkózott típusú nők, hogy kialakuljon bennük egy férfi felé az elfogadás, a kötődés, és később a szerelem?


Akik voltatok így, nektek mi segített?


2017. máj. 21. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kötődés viszonylag hamar, szerelem nalam2 lassan.

De ez egyénenként változó.

2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon hamar leszek szerelmes, valószínű azért, mert szeretethiányos vagyok.

De ezért nem kell privátban rámírni, igényeim így is vannak.

2017. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elfogadás viazonylag hamar kialakul, hiszen, ha nem tudom elfogadni, akkor el sem kezdem magamhoz közrlebb engedni. A bizalomhoz, a szerelemhez és a kötődéshez nálam idő kell. Hogy pontosan mennyi, azt nehéz megmondani. Helyzettől és partnertől függ.

Eddigi kapcsolataim során nem volt ebből gondom, nem a körberajongás időszaka volt az a pár hét, hónap, hanem a kölcsönös ismerkedésé.

25N

2017. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan szerelembe eshetek,de nem mutatom ki csak max sokara vagy ha a ferfi is :)
2017. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó mint utolsó.
2017. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan szerelmes leszek (sajnos), de mivel tudom, hogy elijesztem a másikat ha kimutatom, inkább nem éreztetem/mutatom. Csak akkor mutatok ebből valamit, ha ő is mutatja, hogy már többről van szó. Sokszor megpróbálok addig csak "létezni" érzelemmentesen a kapcsolatban és tudatosítani magamban, hogy "nyugi már, attól, hogy pl. kihúzta a széket Neked nem kell egyből szerelmesnek lenni", de ez nem igazán megy sajnos, és persze pofára is esek...
2017. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!