Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, de ő nagyon csöndes és visszahúzódó. Nem tudom mit tegyek amikor vele vagyok, mit mondjak. "Nem merek és nem tudok semmit tenni, mert félek hogy elrontok valamit és vége.

Figyelt kérdés
De msn-en meg irogatjuk egymásnak hogy "szeretlek.(Nem volt még kézen sétálás sem se semmi)
2009. okt. 20. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

nem kecskemétiek vagytok véletlenül?

beszéljétek ezt meg egymással, mondd neki hogy hiányolod a közelségét.

2009. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez csak egy msn függő. nemigen lesz rendes kapcsolata. ne beszélgess msn en hanem a valóságba ismerkedj.
2009. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl fiatal vagy.
2009. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan fiatalok (16), nem vagyunk kecskemétiek és nem msn függő mert már többször is találkoztunk (heti 3-4szer), de ő mindig ugyanolyan pedig ha valaki akkor én nem vagyok unalmas.
2009. okt. 20. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan mondj amit akarsz, ha nem tettszesz neki olyannak, amilyen vagy, akkor az egész kapcsolat sem ér semmit :)


Biztos bátortalanabb, msn-en könnyebben adjuk ki magunkat és a gondolatainkat, mint élőben. Amennyiben Te is zavart vagy, gondolom ez Őt még bizonytalanabbá teszi.


Beszéld meg vele, hogy zavarba érzi-e magát Veled vagy jól érzi -e. Szerintem egy ilyen beszélgetés segíthet Neki, Nektek.


Sok sikert. :)

2009. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és fogd meg a kezét!
2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is beszédesebb vagyok msnen mint élőben. de attól hogy ő az, nem kell neked is csendesnek lenned.
2009. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, hasznát veszem az biztos...
2009. okt. 21. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy hülyeséget mondassz, akkor kérdezz. Bármit, amirôl mesélhet (barátok, suli,nyaralás, sport...), aztán majd észrevétlenül beindul a dolog.
2013. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!