Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos, hogy halljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy halljátok a párotoktól, hogy "Szeretlek! "?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek mennyire fontos, hogy hallja. Van, akinek elég, hogy együtt van a párjával, és a párja szépen bánik vele, de sosem kényezteti szép szavakkal? Azzal, hogy elmondja, szereti?

Kérlek írjátok le a nemeteket és a korotokat!



2017. máj. 23. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi gyakran mondjuk egymásnak, például indulás előtt. De ennek kb annyi a jelentősége, mintha azt mondanánk, hogy "szia", csak mégsem a szomszédnak mondom. De ezt mondom anyukámnak is, testvéremnek is, nagymamának is, de az unokatestvéreimnek is.

Számomra ez a "szeretlek" a párom felé és a páromtól annyira nem lényeges. Az igazán lényeges "szeretlek" az, amikor ketten vagyunk és egy olyan pillanatban mondja és olyan hangsúllyal, amikor érzem is, hogy valóban szeret, nem pedig csak hallom.

Szerintem nem baj az, ha gyakran és sokat mondjuk, de legyen különbség a "szeretlekek" között is.


Számomra az a fontos, hogy az általam említett második példában mondja. Az ha nem mondja mindig az nem gond, de azért legyenek meghitt pillanatok, amikor igenis hallom tőle és amikor én is mondhatom neki. Természetesen mondhatná olyan szépen ahogy akarná, ha nem éreztetné. De szeret hallani is tőle.

27/N

2017. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos a kommunikáció, és szükségem van arra is hogy a párom megdicsérjen időnként, mondjon valami szépet nekem. Ebbe beletartozik a "szeretlek" is. Viszont a köszönést helyettesítő szeretlek már nem pálya. Úgy nem is szeretném hallani, ha nincs mögötte érzelem.

22F

2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Épp most aludt el a párom az ölben, és mielőtt álomba merült volna, utolsó erejével esutttogta, hogy "szeretlek". Ez nekem annyira szép dolog és egyszerűen hozzátartozik az élethez.

Nincs olyan, hogy elkopik a jelentése, nem is értem ezt kitalálta ki. 8 éve vagyunk együtt, és még mindig jól esik amikor mondja, pl most is megmelengette a szívemet.

2017. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Én arra gondoltam ezalatt, hogy találomra és állandó jellegű mondogatás az ami jelentés nélküli frázissá teszi végül.


A te szituációd nem ilyen, sőt.

2017. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon fontos kimondani kölcsönösrn minden nap, igy is alszunk el. Nem vesztett az " értékéből", tudja olyan helyzetben úgy mondani, hogy ő is én is elérzékenyülünk. Mindig nagyon nagy szeretettel beszél rólam és persze tettekkel is ugyanúgy kifejezi. Gyerekként nem éreztem és soha nem hallottam hogy szeretnének a szüleim ami a mai napig fáj. Amióta megvan a párom azóta a gyerekeimnek is mindig kimondom hogy "szeretlek". Hatalmas ereje van a szónak , nagyon sokat számit, a párom a gyerekeim előtt is kimondja hogy szeret (meg h őket is) ami igenis nagyon pozitiv hatású. (Nem ő az édesapjuk).
2017. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!