Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből van kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből van kiút?

Figyelt kérdés

4 honapja lett vege a kapcsolatomnak. Ez egy olyan szerelem volt amiről mindig is álmodtam,amire mindig is vagytam. Sok parkapcsolatom lehetett volna de nagyon nehezen adok bizalmat.Neki adtam.Annyira tokeletes volt minden,mindig azt éreztem hogy milyen szerencsés vagyok,ennél mar nem is lehetnek boldogabb.Terveztuk a jövőt,házasságról es gyerekekről beszélgettünk,mindig elmondtuk a másiknak hogy mennyire szeretjük egymast es hogy történjen bármi mi egyutt maradunk.Olyan volt mint egy mese.4 honapja csúnyán osszevesztunk,szakított velem.Azota nem keres.Egyszeruen nem tudok továbblépni, akarmerre jarok mindenről csak O jut eszembe.Hittem hogy ez egy életre szóló szerelem lesz.Kozhelynek hangzik de Azt érzem hogy nem tudok nelkul ne létezni,nincs értelme az eletemnek.Megszetnek halni de akkor mindig eszembe jut a csaladom.Csak ez tart életben.

Tudok hogy soha nem leszek mar olyan boldog az életben mint mellette lehettem volna.Minden nap varom hogy hatha keres de mindhiaba.Miert tapasztalhattam meg azt milyen a tokeletes szerelem ha utana csak a szenvedés marad?Ennek megis mi értelme?



2017. máj. 23. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

4 hónap még nem nem elegendő idő, hogy egy ilyen kapcsolatot elengedj, ezzel nincs is semmi baj, természetes. De mindenképpen azt tanácsolom, hogy légy nyitott más emberek felé is, ne zárkózz be, meglehet ezt most még erőltetned kell, de muszáj. Fel a fejjel, ha elhagyott, akkor hidd el, nem ő volt az igazi neked. Adj magadnak egy újabb esélyt, hogy megtaláld azt azt embert, aki veled akar lenni életed végéig.


26 N

2017. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira tökéletesen megvoltatok min sikerült ennyire menthetetlenül összebalhézni?
2017. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira tokeletes volt, akkor ugy velem kepesek lettetek volna kezelni egy konfliktust.

Ha egy veszekedes ennyire tonkrtette az egeszet, nem volt egy stabil kapcsolat.

Egyebkent meg siman lehet, hogy o is azt varta, hogy majd te keresed.

2017. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerestem számtalanszor,egészen addig amíg a tartasom engedte
2017. máj. 23. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,nagyszerű,az okot nagyvonalakban plíz,anélkül nehéz megérteni a szitut de úgylátom abba nem nagyon akarsz belemenni ,valószínűleg okkal :D Aztán meg beszélsz itt ttartásról.
2017. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Féltékenység volt a háttérben
2017. máj. 23. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Amindenit de bőbeszédűnek tetszik lenni :D kinek a búbánatnak a részéről? Szerinted gondolatolvasó vagyok? Ő volt az vagy te üldözted el a féltékenységi rohamaiddal. Kommunikálni vele legalább tudtál ,vagy ilyen szintet hoztál mint itt.


Hát ha vége hát vége ,ágyő gúdbáj,pityeregjé aztán keress mást. Nem vagyok én harapófogó,hogy minden szót ki kelljen belőled húznom ,hogy tanácsot adhassak,segíteni is csak annak lehet aki hagyja.Na jóccakát.

2017. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En voltam féltékeny de ugy gondolom nem ok nelkul.Neki ebből lett elege
2017. máj. 23. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Az "úgy gondolom nem ok nélkül" édes kevés ehhez a szituhoz.

Ha nem ok nélkül voltál féltékeny akkor minek futsz utána ? Ezesetben nem volt az ez a a kapcsolat aminek beállítod.


Viszont ha csak feltételezed akkor gyak. tényleg elüldözted magadtól és gondolkozz el azon mit is jelent bizalommal lenni egy párkapcsolatban,mert újra ebbe a hibába fogsz esni.

2017. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!