Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lesznek belém szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek belém szerelmesek? (Többi lent )

Figyelt kérdés

Fiús lány vagyok ,fiú barátaim vannak. Nem vagyok egoista csak azt írom le amit a környezetem gondol rólam ,pár szóban : szép vagyok ,kedves,az alakomon van mit alakítani,de az is elmegy átlagosnak,intelligens vagyok ,empatikus,vicces,fiús és jófejnek tartanak..

Azért írtam le ezeket hogy választ kapjak.

Van aki pár nap ,van aki pár hét után szerelmes lesz belém és ezt meg is mondja és komolyan is gondolja .Egyikükhöz sincs semmi közöm a barátságon kívül ,olyan is van aki külföldi és még nem is találkoztunk. Nincs párkapcsolatom és nem vagyok ribi sem. Miért lesznek szerelmesek ? Kérlek segítsetek ,hogy tudjam mit csinálok rosszul ,vagy ha esetleg van valaki akinek hasonló tapasztalata van... 22 L Légyszi kort és nemet is írjatok ! Köszönöm.



2017. máj. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téves jeleket küldhetsz nekik. Valószínűleg a fiús lány alatt azt érted, hogy olyan hobbijaid vannak, amiket inkább fiúk csinálnak, így könnyebben tudsz velük haverkodni.

Na most ha csinos vagy, ugyanaz az érdeklődési körötök és még jóban is vagytok...

Voltam hasonló helyzetben, és arra jöttem rá, hogy túlságosan törődtem velük, és ez téves jel volt számukra. Ez alatt azt értem, hogy minden nap beszéltünk, akár személyesen akár facebookon akár telefonon, és ez talán túl sok volt.

2017. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Előzővel egyetértek...
2017. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert elérhetőnek tűnsz, szomszédlány típusnak, ráadásul, ha fiűs vagy, több fiúval is van dolgod és lehetőséged barátkozni
2017. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg te hiszed csak azt,hogy ez valóban "szerelem". Miért gondolom így? Mert kb mintha rólam írtál volna. Csak srác barátaim vannak, fiús csaj vagyok, focizom, a csapatban csak én vagyok lány, sokan kedvelnek, tényleg gyakran kapok bókokat, de rengeteg a haver aki kb fiúnak tekinthet, de mégsem, mert tényleg olyan dolgokat mondanak ami azt igazolja,hogy mégis nőként tekinek rám. Apám az edzőm és apám sokszor mondta,hogy van pár sràc aki szerinte fülig szerelmes belém. Nem vagyunk már gyerekek sem (22 éves vagyok )


Hívtak màr randira, kaptam virágot, sőt szerelmit is vallottak, de...igazából szerintem minden második kedves,aranyos làny kapja a bókokat, és ha olyan baráti köre van akkor előfordulhat az is,hogy pár srácnak megdobogtatja a szívét ideig óráig. Ezek rövid fellángolások.


Lényeg NEM kell azt gondolnod,hogy te most valami hű de menő csaj vagy. :D

2017. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ,jöhetnek még .:)


1 .Igazad lehet ,hogy sokat törődöm velük ,de én csak próbálok jó barát lenni.


3. Épp ez az hogy nem vagyok könnyen elérhető ,van akinek inkább titokzatosnak tűnök ,de ez sem direkt van egyszerűen csak nem akarok mindent elmondani.


4. Nem én hiszem azt ,konkrétan bevallották és megmondták ,hogy nem tudnak rám barátként tekinteni..

Nem csak rövidek vannak ,persze volt olyan is de amikről én beszélek azok már jó ideje így vannak.

Nem gondolom magam hú de menő csajnak! :)

2017. máj. 25. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Várj, attól, hogy többet akarnának és nem tudnak csak barátként tekinteni rád, még nem biztos, hogy szerelmesek is beléd! Egyszerűen bejössz nekik.
2017. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Azt mondták hogy azok .Mert be vallották.Én nem tudhatom hogy most teljesen komolyan átgondolta-e ,de komolynak tűnt .
2017. máj. 25. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam sokáig, amikor ugye gyakrabban beszéltem még barátilag fiúkkal.

Sokan a törődést, kedvességet veszik flörtnek.


21/L

2017. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Heteroszexuális férfiak, teljesen egészséges érzelmekkel.

Nem látom, hogy miért ne szeretnének bele egy átlagos lányba, akit potenciálisnak talál a tudatalattijuk a fajfenntartásra.


Ha zavar, akkor barátkozz teljesen homoszexuális, vagy aszexuális férfiakkal! Vagy saját nembéliddel...

2017. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy te barátként tekintesz rájuk, a mellékelt ábra szerint ők nem tudnak rád így gondolni. Elég nehéz dolog a "beleszeretést" irányítani, keveseknek sikerül hogy ellenkező nemű barátjába ne szeressen bele, főleg ha az ember esetleg párt keresne, akkor evidens, hogy kit talál meg először...
2017. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!