Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek még őszinte kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte kapcsolatok megcsalás nélkül?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen egyértelmű, de azért kifejtem, mire lennék kíváncsi. Nem ismerek olyan hosszútávú kapcsolatot, akiknél minden teljesen payolattiszta lenne. (20 éves kor feletti több éves kapcsolatokról beszélünk, és a hűségre gondolok, ami úgy látom, lassan nem létezik.) Nem csak a közeli ismerősök kapcsolataira értem, hanem a munkatársaim körében meg gyakorlatilag mindenkire, akiket valamennyire is ismerek.

Egyáltalán van még olyan kapcsolat, ahol pár év után is megmarad a hűség, a bizalom?

Légyszí kíméljetek attól, hogy "ha nekem lenne feleségem/férjem, én nem csalnám meg", azokra lennék kíváncsi, akik több éves kapcsolatban élnek, és van tapasztalatuk erről.



2017. máj. 29. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés mi a hosszú kapcsolat. Van aki az mienket (lassan 3 év) még nem tekinti annak. Szerintem ami hosszabb mint egy év tekinthető hosszútávúnak. Az én oldalamról nem történt megcsalás és szerintem a pároméról sem. Kevés dolgot tart undorítóbbnak annál.
2017. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját kapcsolatomban megcsaltak, aztán én elváltam.

Ugyanezt látom rengeteg ismerősömnél.

A mérleg arra az oldalra billen ahol a kapcsolattal nincs rendben valami, esetleg el is váltak. Azok vannak kevesebben, ismerősi körömben akiknél azt látom hogy jól működik a kapcsolatuk, és sugárzik róluk a boldogság, sokszor még 40 felett is. Ez sajnálatos dolog.

Szóval létezik jó kapcsolat, hosszútávon is, de nagyon ritka.

2017. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs kapcsolatom... De, amíg volt nem csaltam meg és bizalmas voltam felé...
2017. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Csak manapság nagyon ritka és aki azt mondja, hogy az övé pl ilyen, annak nem hisznek vagy azt mondják, hogy : "jaja, az egy dolog, hogy te ezt érzed, de biztos átvág, megcsal a párod..."
2017. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, én a 4. komoly kapcsolatban vagyok benne. Volt 1,5 és 10 éves is. Jelenlegi 2,5...egyszer megcsaltak, abból szakítás lett. Egyszer elváltam más okból. Egy tuti, egyetlen páromat sem csaltam meg soha! 43/f
2017. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

7 évig voltunk együtt párommal, egyikünknek sem jutott eszébe megcsalni a másikat. Korábban remélni sem mertem hogy létezik ilyen, hogy valakiben vakon meg lehet bízni ilyen szempontból.

Sajnos már egy éve nem vagyunk együtt, és nem megcsalás vagy harmadik fél miatt lett vége.


40f

2017. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve vagyunk együtt a férjemmel és lassan 7 éve vagyunk házasok, gyerekünk is van. Senki nem csalt meg senkit, teljes köztünk a bizalom.
2017. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt, maximálisan megbízom a páromban.

De vannak más problémáink.

A többi kapcsolatban amit ismerek mind volt megcsalás, kivéve az egyik rokonomékét, de náluk is más problémák vannak.

Szóval így vagy úgy hosszú és jó kapcsolatot még nem láttam. De biztos van...

2017. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lemertem volna fogadni, hogy az első három válaszban lesz egy olyan válasz, mint az első.:D


Az ezzel az egésszel a baj, hogy(ne egy évből meg kettőből induljunk ki), 15-20 év alatt az emberek változnak, sok minden történik és ennyi idő után már nem biztos, hogy olyan lesz, mint az elején, sőt.

Másrészt ekkor jellemzően már van gyerek is és egyszerűbb félrelépni, mint le. Nagy herce-hurca egy válás, ki maradjon a közösben, kinél legyenek a gyerekek, hogy fognak megélni, ha külön lesznek. A nőnek nehéz a kis gyerektartásból megélni meg egy fizetésből gyerekkel, de a férfi se jár jobban, ha lehúznak tőle x ezer forintot. Mellé valszeg van hitel meg a többi.

Szal nem kell csodálkozni, hogy sok az ilyen, mert tényleg sok félrelépés van és én is most már leginkább a munkahelyemen látom, hogy a nők is simán félremennek.

2017. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 3,5 illetve 4 éves és 20-onéves kor eleje megfelel, akkor 2-t már tudok. :) (A többi közeli ismerősömnek nincs ilyen régóta kapcsolata.)


Meg persze szülőket és nagyszülőket hoznám fel (26, 36 éves házasságok (nagypapám elhunyt, nem 10 év volt az ő és gyerekük házasságkötése között)), de akkor úgyis tudom, hogy naivnak leszek titulálva.

2017. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!