Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismersz olyasvalakit, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyasvalakit, akiért elhagynád a párod, ha lehetőség adódna?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mióta ismerem a párom, soha nem volt olyan, akiért elhagynám. Úgy nézzük, még átlagnak sem lehet mondani. Az én számomra viszont, maga a csoda.
2017. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár jelenleg nem vagyok kapcsolatban, de a legutóbbi exemet senkiért nem hagytam volna el. Még akkor sem, ha a gyerekkorom óta kedvenc énekesem, plátói szerelmem ajánlkozott volna fel. :D
2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül lett a párom a barátnőm...
2017. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha lenne pasim,akkor sajnos igen lenne olyan férfi,akivel bármelyik pasimat megcsalnám. Lehet lepontozni
2017. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkiért sem adnám Őt! Soha!
2017. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem. és nem csak az ő különlegessége miatt. nem alakítok ki semmit, amíg van valakim, azaz senki nem lesz, aki biztosan vár, mikor szakítok.
2017. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az előző két kapcsolatomban őszintén bevallom, hogy lett volna olyan, akivel szívesbben lettem volna.

Viszont mostani kapcsolatomat a senkiért nem adnám fel, ő számomra a tökéletes férfi!

2017. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. El vagyok árasztva "lehetőségekkel", fiatalabbak is ajánlkoznak, mégse. Meg se fordul a fejemben. Addig kell várni míg az igazi szerelem megjön. Felismerni, megragadni. Én is sokat próbálkoztam, másképp nem megy. Nem működött szakítottunk. Nem kell az első lehetőséget elvenni/hozzámenni, aztán a soha meg nem szólított titkos szerelmünk után ácsingózni. Vagy bárki után aki szembejön, mert nem hozzánkvaló a párunk.. 43f
2017. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. 37N
2017. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutna.Örülők,hogy újra visszakaptam,s kaptunk egy új esélyt.

Elég különleges a mi történetünk,s nem hinném,hogy véletlen lenne.

2017. máj. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!