Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a 13 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 13 év korkülönbségről, ha egyébként jól működő kapcsolatról van szó? 20L és 33F

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy ha egy egyébként jól működő kapcsolatról van szó akkor ne generálj olyan dolgokat magadnak amin problémázhatsz.
2017. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején minden kapcsolat jól működik. ;)

A problémák később szoktak jelentkezni. Mióta vagytok együtt?

2017. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Nekem alapból nem szimpatikus egy olyan 33 éves pasi, aki 20évesekkel kezd. Bocs.
2017. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jol mukodik, akkor minek kell rola itt kerdezgetni? Mi 21/32 felallasban vagyunk egyutt, de eszemben sincs gyakoris idegeneket kerdezgetni errol.
2017. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szüleim között 9 év van, apa 31, anya 22 volt amikor összeházasodtak.


Lett három gyerekük, együtt vannak kicsivel több mint 25 éve és eléggé jó viszonyban, rendben megléve, jó családi élettel.


Én már csak emiatt is úgy képzelem el, hogy majd akivel családot alapítok, vele simán lehet köztünk 10 év különbség is, mert nem ezen múlik.

2017. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy 20 és 33 teljesen okés ilyen korban, HA egyébként jól működik. Mivel nálatok ez oké, ezért az a véleményem, hogy még legyetek sokáig együtt, és hagyd ezt a korkülönbséges dolgot!
2017. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Működhet. Én 21/F, párom 30/N.
2017. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint egy'20eves lany és egy 20eves fiu kapcsolatarol.

A lényeg hogy jol müködik.

En 25vagyok,párom 42. 2éve vagyunk kapcsolatban,minden ok.

2017. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rovid tavon persze, hosszu tavon pedig attol fug hogy ugyan azt keresitek-e. 33 evesen jo esetben csaladot tervez, feleseg gyerek ugye.. Te nem biztos hogy 20 evesen ugyan erre vagysz. ( ha esetleg nem tervez egyenlore, akkor is eveken belul mar fog) Beszeljetek meg mindenkeppen ezeket a dolgokat, ha ugyan arra vagytok mukodni fog :)

24/N 35/F

2017. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!