Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra ajándék?

Figyelt kérdés

7 évesek leszünk a párommal.

Ő 23 én 21. Már szinte mindennel megajándékoztuk egymást. Idén azt tervezzük, hogy elmegyünk vacsorázni, utána iszogatunk, megnézzük a tűzijátékot. De ő még mellé akar venni valamit nekem. Mondtam, hogy én beérem a vacsival is, de makacs :) Szóval arra gondoltam, hogy én is kitalálok valamit. Szerintetek a fehérnemű jó ötlet? Mármint magamon. Nagyon szereti a combfixeket, harisnyatartót...stb. Többször vettem már ilyen, nagyon tetszett neki, de én ilyenkor mindig úgy érzem, hogy ez nem 100%-os ajándék. Pedig ő mondja, hogy ennél jobbat ki sem találhattam volna, csak kicsit lelkiismeret furdalásom van, vagy nem is tudom hogy mondjam. Hogy ez az enyém is, mert én hordom. De már nem akarom megvenni a 100. parfümöt, készíteni egy újabb albumot a többi mellé...stb.

Ti mivel állnátok elő? Szerintetek ez jó ötlet? Illetve a fiúk mennyire örülnének neki?



2013. júl. 27. 09:48
 1/2 anonim válasza:

Tokeletes ajandek!! :))

Foleg ha mar sokszor tetszett neki :)

Hidd el, h őt akandekozod meg vele ezzel :)

2013. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet az erotikus fehérnemű, de ha nem vagy így nyugodt, akkor találj mellé ki még valami mást. Valami egyedit. Pl. Készíttess neki egy bögrét/naptárat/kirakót stb a saját fényképeddel. Én az ilyenek mindig örülök.
2013. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!