Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb dolog, ami ellenére kitartottatok a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a megcsalásra gondolok, inkább betegség, zűrös ügyek, valami olyan viselkedés, ami már nagyon a szakítás határára vitte a dolgot, vagy kiderült valami a múltjából...

2017. máj. 31. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Amikor egyszerre minden összejött az életben, mindkettőnknek. Engem kirúgtak az akkori munkahelyemről, az albérletünket eladták a fejünk fölül így anyósomhoz kellett költözni, ő is éppen gyűlölte a maga munkahelyét, a kocsi elromlott és nem volt pénzünk megjavítani, ráadásul apukám is akkoriban halt meg, szóval ilyen minden egyszerre állapot. Az nagyon mélypont volt- sok veszekedés, sírás, szex alig, az is csak ímmel-ámmal. Nem volt jó időszak az életünkben. De mondjuk akkor sem merült fel (ténylegesen) a szakítás gondolata bennünk, inkább igyekeztünk egymás támaszai lenni a nehézségekben. De egyelőre ez az időszak volt, ami próbára tett bennünket.
2017. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

A nyomorult k**va anyja.

Annyira szerintem senki sem utálja az anyósjelöltet, mint én. :"D


21/L

2017. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
2es te utodott -.- a te anyádról beszélj így.
2017. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
2-es, en sem csipem az anyost..de nem is kicsit. Igy viszont nem beszelek a baratom annyarol!! Remelem a parod tustent kihajit!! 😊
2017. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
utolsó kettő,nektek még nem volt igazán sz_r,keresztbetevő,utálkozó anyósotok. szerintem még finom is volt a kettes. van olyan, akin már csak egy szívlapát segítene.
2017. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

En is utalm az elettarsam anyjat. Alkohlista,gyogyszerfuggo es allandoan belemkot. Undorodok tole. Biztos nem tetszik neki,h en sose iszom a lkoholt.

2-esnek igaza van. Egyetertek.

N

2017. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egyre súlyosbodó alkoholproblémái ellenére 3 évig tartottam ki mellette és próbáltam segíteni ( mondjuk akkor már gyerek is volt, így egy idő után már miatta is). De egyre agresszívabb lett, egyre többet hazudott és kicsit több mint 3 év után feladtam a harcot, mert semmi eredménye nem volt en pedig tönkre mentem.
2017. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
A parom betegsege nagyon megviselt nem tudtam meggyogyul e. Elegem volt ugy ereztem nem birom tovabb, de ennek ellenere nem fordult meg a fejemben a szakitas!
2017. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
2 gyerek születése. Nekünk az vitte mélypontra a kapcsolatunkat. Masszív alváshiány, feszültség, stressz. De kimásztunk belőle.
2017. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó ilyeneket olvasni...nekem nem happy end lett a vége a 2012-14- es mélyponthegynek...bátyám meghalt, apám súlyos beteg lett, lett egy koncepciós büntetőügyem ártatlanul, anyagilag becsődöltünk
2017. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!