Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy az ember a boldogságot nem egy bombanő mellett találja meg, hanem akár egy átlagos vagy átlag alatti mellett?

Figyelt kérdés
Don John című filmről jutott ez eszembe, hogy mi van akkor, ha sokan a szebbnél szebb nőket hajkurásszák és közben lehet pont egy olyanban találják meg a boldogságot akire nem is gondolt volna azelőtt.
2017. márc. 7. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Az "ember" több mint három és félmilliárd individuumot jelöl. Egy kicsit eltérő csak, hogy hol találják meg a boldogságot...
2017. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

bombanőnek is lehet olyan belsője amivel boldoggá tehet és átlagos csajnak is lehet olyan külseje, hogy menekülsz előle

nem a külső a lényeg ilyen téren szerintem


24F

2017. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek nem lehet bombanő és szuper pasi a társa, mégis mennyien boldogok, sőt, sajnos mennyien boldogtalanok, akiknek bombanő és szuper pasi jutott.


A boldogságot nem szépségben és gazdagságban mérik, lehetsz nagyon boldog egy átlagos nő/férfi mellett és boldogtalan olyan valaki mellett akin mindenki szeme megakad.


Ráadásul az idő halad mindenki fölött.A szépség mulandó.

2017. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Várj, nem láttam a filmet, de Scarlett Johansson benne az átlagnő? Mondd, hogy nem...
2017. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Bomba nő? Milyen az? Akit a média sulykol beléd?

Nekem, a párom a bomba nő és egyáltalán nem úgy néz ki, mint amit a média sugall.

2017. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Első, emberből 7 milliárd van.
2017. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Hatodik, ebben a kontextusban nem. Mindenesetre köszönöm a visszajelzést.
2017. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%

Ez általában így van.Szerintem az ilyen "bombanők" nem sokmindent csinálnak a szépítkezésen kívül.Nem nagyon tudom elképzelni hogy van idejük normális,értelmes elfoglaltságokra mikor teljesen leköti őket hogy "bombák" legyenek pl edzés,szoli,smink,drága ruhák,kozmetika,wellness...stb.

Szerintem egy átlagos lány többet törődik a lélek dolgaival,és hosszú távon szerintem ezzel az ember többre megy.

2017. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sosem kéne fullos nő. Engem a tökéletlenség villanyoz fel.
2017. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Akármilyen a szövegkörnyezet. Ugyanis ez egy tény. Egy kínai is mondhatja, hogy 1 milliárd ember van a Földön, mert neki a sajátjai számítanak, akkor sem lesz igaz.


Péniszes ember. Így már jelölve van.

2017. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!