Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhat társat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhat társat egy kamionos?

Figyelt kérdés
Sajnos a régi kapcsolatom pont a munkám miatt ment tönkre, úgy érzem eleget voltam már egyedül és szeretnék kapcsolatot, de félek tőlle hogy amíg ilyen munkám van addig túl sok jóra nem számíthatok. De ötletem sincs hogy egyáltalán hogyan tudnék ismerkedni, hiszen hétköznap dolgozom illetve hétvégén is csak vasárnap vagyok itthon. Annyira reménytelen!

2015. máj. 2. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
internet?
2015. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok híve az internetes társkeresésnek. :/
2015. máj. 2. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Tartós kapcsolatott nagyon nehéz fentartani,ahoz hogy találj mgadnak olyan párt akinek elég a hétvégén 2-3ora törődés az szintelehetetlen,te is vágyol a törődésre nem.Az a leg jóbb megoldás számosra ha lecseréled a munkahelyed de gondolom nem szívesen hiszen ezzel jól keresek.Mérlegelj mi a fonttosabb az anyagiak vagy egy normál párkapcsólat.
2015. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát most ha humorosra akarnám venni a figurát, azt írnám, hogy állj meg bármelyik út mellett, szinte mindegyik mellett várják a lánykák a kamionosokat :D

De viccet félretéve, bátyám is pont ebben a cipőben taposott 10 évig.

Nem is talált addig barátnőt.

Aztán egyszer abbahagyta, utána fél év múlva a mocskos lehúzós "diplomás társkeresőn" (nem akarom reklámozni a nevét, mert mocskos lehúzás az egész szerintem...) találta meg a párját, akivel a nyáron esküvőt terveznek...

De hát ugye amíg nincs az embernek elég pénze, addig kénytelen az igát húzni...

És mivel egy gyárban havi 110 nettóért rohadni nem túl kifizetődő.. így hát kénytelen hetekig egy konzervdobozban rohadva tengetni létét pár éven át, hogy valami kis pénz tartalékot össze tudjon gyűjteni...

Cserébe a kapcsolatokat elfelejtheti garantáltan...

Egy nő sem fog várni és tűrni hetekig...

vagy ha csak napokig is, de éveken át...

Úgyhogy tényleg vagy pénz van vagy nő és koplalás...

2015. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj... én úgy hallottam, hogy vannak olyan helyek ahol teljesen jó nőket tesznek ki az út szélére, azok szegények pedig arra várnak, hogy valaki felvegye őket.
2015. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A második és harmadik komment íróinak "sajnos" igazuk van. Legalább is nekem is ezek a tapasztalataim. Több szempontból is... de párkapcsolati szempontból borzalmasan nehéz ez a munka. Bármennyire is vágyik az ember a komoly kapcsolatra (nem csak a fizikális oldalára gondolok hanem főként az érzelmi részére) be kell látnia hogy ez majdnem lehetetlen, másrészt nem is igen lenne szivem elvárni egy lánytól hogy kitartóan várjon rám arra a heti 1 napra. 3. komment írónak üzzenném hogy nagyon sok "kolega" igénybe is veszi ezek a szolgáltatásokat, én eddig sem tettem és remélem ezután sem kerül rá sor.
2015. máj. 2. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne ellenemre... de ehhez az kell, hogy azért kommunikáljunk naponta, és az az egy nap tali tényleg a miénk legyen.

Nekem eddig működött, ha volt ilyen "távkapcsolatom", én nem vágyom arra, hogy sülve-főve együtt legyek valakivel, jobb azt kivárni.

Egyébként ismerkedési terepnek számodra én is a netet ajánlom azért, mert ott olyan nőt tudsz keresni, akinek ez megfelel. De ha ez nem jön be, akkor a szabadnapodon elmenni valamerre, uszodába, akárhova ismerkedni...

2015. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy reménytelen biztosan találni fogsz valakit :) Fuvarozó cégnél dolgozom és az összes sofőrnek van párja. Vannak azért olyan nők akiket nem zavar ez a munka. Szerintem sem rossz az ha két ember nem lóg állandóan egymáson. Ha neten nem szeretnél ismerkedni akkor használd ki azt a pár napot amikor itthon vagy az ismerkedésre. Hajrá! ;)
2015. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A két utolsó hozzászólónak köszönöm a pozitív és inspiráló véleményét! :)
2015. máj. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!