Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a szex nem mindig működik egymás között?

Figyelt kérdés
Igen, szeretjük egymást! Csak nem mindig jó közöttünk a szex. Pl túl fáradt a munka miatt vagy csak rossz napja volt ás igy nem olyan mint amilyennek kellene lennie. Szerintetek?
2017. jún. 2. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ez úgy működik, hogy ha nagyon fáradt, akkor nem szexelünk, így sosincs szinte "rossz" szex.

Mondjuk elég ritkán fáradt annyira, hogy ne legyen semmi.

2017. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy :) Mondjuk nálam úgy van hogy arra mindig van energiám.8 év alatt 2x ha előfordult olyan hogy azt mondtam hogy nem.
2017. jún. 2. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint arra értettem, hogy lehet, bele se kellene kezdeni olyankor.

Az elején mi azért kitapasztaltuk ezeket, és pl. ha fáradt, akkor csak alszunk, mert nem volt jó, amikor 'márcsakazértis' belekezdtünk.

Bár attól függ, hogy milyen sűrűn fáradt az alkalmakhoz képest.

2017. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet bennem van a baj! Azért mert nekem jóval nagyobb az igényem. Számomra akár napi szinten kellene. Tudni kell rólam hogy a szex és a szerelem az egy és ugyanaz. Egyformán igénylem mint lelkileg, mint testileg.Igen, szeretem őt! Nem tudnám megcsalni őt, csak hát nagy az étvágyam :)
2017. jún. 3. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
És neki mennyi az igénye ehhez képest?
2017. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is vagy jó van, vagy nincsen.

Annak nálunk tuti nem lenne értelme, hogy az egyikőnk nem akarja.

2017. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ugy élem meg hogy "kiábrándító" a dolog. Tudom, mindenkinek más az igénye.


Változó. Hetente akár 3x, de van olyan hogy egyáltalán nincs.

2017. jún. 3. 00:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Működik az. De szerintem érthető, ha fáradt az ember, nincs kedve hozzá. Mi is ha fáradtak vagyunk, az utolsó dolog, amire tudunk gondolni. De pl. szabadság alatt, kipihenten, nyugodtan, akár mindennapos.
2017. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi, én arra volnék kiváncsi, hogy te úgy érzed ilyenkor, hogy evvel fejezi ki a partnered a szerelmét?

Tehát ha mondjuk a héten csak 1x alakul úgy, hogy együtt vagytok, akkor azt gondolod, hogy ő már nem annyira szeret téged?

Vagy más oka is amiért ennyire zavar, ha nem jön össze a mindennapos v gyakori együttlét? (persze a fizikai "tüneteken" kivül.

Mesélnél arról, hogy te hogy éled meg, ha aztmondja fáradt, nincs kedve stb...?

2017. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!