Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy párkapcsolatban a felek elmennek (ritkán) egymás nélkul bulizni (nem csak lányokkal)?

Figyelt kérdés
Egy házi bulirol lenne szó amire meghívtak,a régi barátaim (ferfiak is lesznek,köztük az egyik exem).A probléma az hogy az exem lakásába lenne a buli.Nagyon el szeretnek menni mert tele lesz rég nem látott barátaimmal,de a párom nem díjazná hogy az exem lakásába menjek nélküle,es az exem se hogy a párom vigyem a buliba (a hazába) főleg hogy nem ismer ott senkit.Mit tegyek? Menjek el? Mit mondjak a páromnak? A párom szeretem az exem mar nem érdekel.
2016. aug. 18. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

A vastag betűs kérdésre a válasz az, hogy igen, normális.

Na de kifejtetted lent... a párod nem díjazná. Én nem mennék el nélküle egy olyan házibuliba, amiben ott lesz az exem is.

2016. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mennék el ilyen esetben, lehet bulizni a haverokkal exek nélkül is. De alapesetben nem gáz külön bulizni.
2016. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne menj! Nem lenne tisztességes a pároddal szemben. Főleg úgy, h ott lesz az exed, és nála lenne a buli. Én sem örülnék neki. Jussatok valahogy közös nevezőre, ami mindkettőtöknek jó! Mit tudom én, rendezzetek ti is egy bulit, ahova meghívod a rég nem látott barátaidat az exed nélkül. A többieket meg be tudod mutatni legalább a párodnak.
2016. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) azt hiszem akkor mégsem megyek el
2016. aug. 18. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen normális. Ellenben ha nem tudod megbeszélni pároddal, csak felesleges veszekedést és frusztrációt szülne.


Off: Mondjuk én nem értem, miért harap mindenki erre az ex témára... Én a héten is együtt iszogattam, dumáltam az egyik exemmel, párom tudott róla, nem zavarta. De exemet sem zavarná, ha párom velem akarna jönni, mikor átmegyek hozzá...valahogy én ezt mindig le tudtam rendezni normálisan, és senki nem féltékenykedett senkire és soha nem is csaltam meg egyik páromat se.

2016. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Most ez tényleg kérdés? Hát, k.,,ra kivágnálak, mint Mari néni a fosós macskát a gangra, a párod helyében, ha az exed kedvéért nem vinnél magaddal. Mi az akadálya, hogy ezekkel az emberekkel máshol máskor találkozz? Mi az akadálya, hogy az exnek megmond, vagy jön a párod, vagy te sem mégy? Mégis mi ez a pávatánc a részedről? Egy szaros buli miatt kockára teszed a kapcsolatodat? Ha igen, akkor az a kapcsolat annyit is ér. Dugj az exeddel, ha inkább vele lennél, mint a párodat tiszteletben tartsd.
2016. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

normális

és nálam nem kérdés h elmenjek e vagy sem

természetesen elmegyek a buliba egyedül


miért van velem ha nem bízik bennem ???

2016. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan amiatt nem kéne menned (én nem mennék, pedig én az exeim nagyrészével tartom a kapcsolatot, egyikkel laktam is egy évet [szakítás után pár évvel], másikkal együtt dolgozom [én ajánlottam be...]),


MERT nem viheted a párod. Ha azt mondta volna "persze, hozd nyugodtan, bár nem tudom, mennyire fogja jól érezni magát így, hogy nem ismer senkit. De ha barátkozós típus, ellesz.", akkor menj, akár a párod nélkül is. De ha "nem díjazná", akkor maradj távol. Akikkel akarsz, azokkal találkozhatsz máskor is.


Meg azért vannak szintek.

-házibuli a párod nélkül

-házibuli, ahol ott az exed a párod nélkül

-házibuli az exednél, a párod nélkül


Az utolsó az már nononononono. A másik kettő szerintem egy egészséges kapcsolatba beleférhet.

2016. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapesetben nem gáz, nálunk legalábbis semmi gond nincs abból, ha néha külön megyünk bulizni.

Ebben az esetben viszont ha a barátom jönne velem, mert van kedve és ráér, de őt nem látják szívesen, csak mert a volt barátom a házigazda, akkor már én sem lennék valami lelkes.

2016. aug. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a párom elmenne olyan buliba ahol engem nem látnak szívesen akkor onnan akár haza se jöjjön mert semmi értelme az ilyen kapcsolatnak. Ha az én páromat nem látnák szívesen valahol oda be sem tenném a lábam. Nem értem ez miért lehet kérdés.
2017. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!