Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti a külseje vagy a belseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a külseje vagy a belseje miatt jöttetek össze a párotokkal? Melyik fogott meg titeket először?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtetek a párotokkal a külseje vagy a személyisège volt az ami először megtetszett benne és ami miatt meg akartàtok ismerni? Melyik volt fontosabb az ismerkedès során ami miatt végül kapcsolatot kezdtél vele?

2017. jún. 3. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Külseje
2017. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mind a kettő, de leginkább a belső. Nagyon tetszett a csontos orra a férjemnek, de a hosszú, érdekes leveleivel nyert meg (interneten ismertem meg).


Jártam már okos, de nem vonzó és buta, de irtó szexi pasival is, mind a kettő rémes volt (a jóképű, de üres rosszabb volt amúgy).

2017. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszett külsőleg,sehogy sem jött be,de mikor beszélgettünk,egyszer csak jött egy pillanat,mikor azt gondoltam,hmm... milyen értelmes ez a fickó,tetszik amiket mesél.Innentől kezdtem vele szimpatizálni.Lehet nem kellett volna,most nem tartanánk ott ahol..
2017. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Munkahelyen ismertük meg egymást, szóval nem volt különösebb akarat, adta magát, hogy megismerjük egymást.

Amikor először megláttam, csak simán szimpatikus volt, de különösebben nem fogott meg. Inkább akkor kezdtem vonzódni hozzá, amikor kicsit jobban megismertem. Azaz a kérdésedre válaszolva a belső tulajdonságai tetszettek meg. Meg persze elkezdtem vonzódni is hozzá fizikailag, de ahhoz sem a külsejének, sem a jellemének nem volt sok köze igazán. Ezt hívják "kémiának", amit sokan tagadnak, hogy létezik, lehet, hogy hülye szó (szerintem is az), de így talán lesz, aki tudja, miről beszélek.

2017. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amikor megláttam és bemutattak minket egymásnak, akkor megfordult a fejemben egy ilyen "hm, egész helyes" gondolat, de nem foglalkoztam vele túlságosan, ilyen gondolatok igen gyakran megfordulnak a fejemben :) Viszont amikor a nap folyamán beszélgettünk párszor, egyre közelebb kerültünk, rájöttünk hogy mennyi közös pont van bennünk valahogy a külvilág megszűnt létezni és egy kis apró burok lett körülöttünk, amiben csak mi vagyunk benne. Szerintem ez közös munka volt, azért ha nem tetszett volna ránézésre, akkor legfeljebb közeli barátként kezeltem volna, de így nagyjából egy nap alatt teljesen belehabarodtam, ami azóta is töretlenül tart.
2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mind a 2. Amiért azt mondtam hogy találkozni akarok, az a belső. Addig nem is láttam képen

Az hogy a második randin lefeküdtem vele, amit még soha nem csináltam, az a külső :)

5 éve járunk

22L

2017. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
belseje. neten ismerkedtünk meg egy anonim oldalon.
2017. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A belsejét még sosem láttam.

Interneten ismerkedtünk meg, társkeresőn, tehát a válasz adott: a személyiségébe szerettem bele.

2017. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Belseje. Az a vakbél..
2017. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Belső. Illetve a kisugárzása tetszett meg a legjobban, aminek szerintem több köze van a belsőhöz, mint a külsőhöz. Magabiztosság, jó humor, szuper kommunikációs készség és jó emberismeret, szóval pontosan tudta, hogy kell levenni a lábamról ismeretlenül is, nyilván felkeltette az érdeklődésem. Aztán a szex is jó volt, úgyhogy maradtam mellette .


Egyébként nem csúnya, de nem vagyok 16 éves, hogy a jó külsőtől ledobjam a bugyimat. Én is jól nézek ki, szóval nekem ez annyira nem mérvadó. Mondjuk az tetszett, hogy jó magas.

2017. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!