Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már tényleg nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg nem tudom, hogy mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár éve beleszerettem egy nős férfiba ( el lehet ítélni, én sem lelem benne örömömet). Soha nem volt semmi, nem is tud erről semmit, nem is fog.

Kb 1 éve nem találkoztam vele (előtte párszor együtt dolgoztunk), szándékosan kerültem, nem egy dologról lemaradtam emiatt. Akkoriban mindenféle hülye videókat is hallgattam/néztem, abban a hitben, hogy az majd segít elnyomni, amit iránta érzek. Sokat is dolgoztam, többé kevésbé ment is. De persze így is rengetegszer eszembe jutott.

Ma muszáj voltam találkozni vele, nem akartam még ránézni sem, egyetlenegyszer néztem rá és pont összeért a tekintetünk. Azt az érzést nem tudom leírni. Mindegy is.

Csak úgy érzem kezdhetek mindent elölről, nem akarom szeretni, nem akarok rá gondolni, de már ötletem sincs mit csináljak. Sokat dolgozok, lefoglalom magam, de ő jár fejemben. Nagyon nehéz elnyomni.

És amilyen az en formám a feleségével utaztam ma (aki amúgy egy nagyon kedves, szép nő), elbeszélgettünk, nagyon jó volt..

Ráadásul most lehet, hogy megint ezzel a férfival kell dolgoznom, tényleg nem tudom mit tegyek. Ha valakinek van ötlete, segítsen légyszi.

Elnézést a sok rizsáért, köszönöm, hogy elolvastad :)



2017. jún. 6. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem mindig egyszerű, de nem megoldható, hogy máshol dolgozz? Ki fogsz készülni így.
2017. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi sem tudjuk mit tegyél, mert ahány nős férfis történet annyiféle variációja lehet a végkimenetelnek.


Egy biztos, áldozat(ok) mindig van, ezekből jól kijönni úgy, hogy senki ne sérüljön, nem lehet.

2017. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez a tipikus "az élet ki*asz velünk" dolog.

Sajna erre nem nagyon lehet mit tanácsolni,vannak merész dolgok mint pl: válts munkahelyet, mert mint látod sok mindenről lemaradsz ami lehet ha olyan a munkád a karrieredbe is kerülhet. Vagy ha beszélnél vele hogy ez van és ezt érzed szóval próbáljon meg kerülni ő is hogy segítsen. De mint mondtam még túl mennek a merész és bolond ötleteken.

A másik amit tudok írni a közhelyek, foglald le magad ..pipa..kerüld...pipa.De ha nem tudod a munkádban máshova át kéretni magad, akkor tölts több időt barátokkal, más jó munkatársakkal. Azok ilyenkor aranyat érnek.

Sajnálom hogy csak ennyi, de ehhez idő kell.Még esetleg próbalj mint mondtam eljárni barátokkal, és azon túl ismerkedj is. Ki tudja lehet mgismersz egy másik hozzád ilkő személyt! ;) Minden jót !

2017. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egy idilli kepbe ragaszkodsz vele kapcsolatban. Nem ismered, nem tudom milyen ember is lehet valojaban.

Vhogyan probald meg elengedni. Ismerkedj mas ferfiakkal elvezd az eletet.

2017. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyebkent nagyon buszke lehetsz magadra! Nagyon sok no , hozzad hasonloan, csak a sajat erdekeiket,vagyikat nezik... Nem erdeklik sem a csalad, sem feleseg se semmi mas.
2017. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
#5 Marha jó lenne biztos, ha az ember képes lenne kontrollálni, elfojtani az érzéseit. Csak az a baj, hogy minél jobban próbálod, annál inkább a rabjukká válsz. Hidd el, ő sem így tervezte, hogy szánt szándékkal pont egy nős pasiba akart beleszeretni. Így alakult.
2017. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

En nem leszoltam a kerdezot, ha nem epp ellenkezoleg...nagy akaratereje es gerince van, ez manapsag mar ritka szamba megy.

De az erzeseinken igenis lehet valtoztatni. Csak nem mindenkinek sikerul.

2017. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nézek új munkahelyet,mondjuk ott nem ő az egyetlen ok. Sajnos nemcsak a munkából ismerem, a tág baráti társaság tagja,

Nem érzem, hogy lenne bennem gerinc, szembeköpném magam, bűntudatom van, hogy másét szeretem, de igyekszem ezen változtatni.

2017. jún. 6. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

5-ös, azért egy fokkal könnyebb dolgod van (bár így is nehéz), ha a másik nem érdeklődik irántad. A kapcsolaton kívüli viszonyokhoz is mindig két ember kell.

Kedves kérdező, ne érezd magad rossz embernek. Ha téged most bárki elítél, ennyi erővel hátba veregethetné a pasast, hogy nem érdeklődik irántad, milyen jó ember. Mintha ezek szándékos dolgok lennének.

2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!