Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek vonzó az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek vonzó az olyan pasi, aki szerint egy nőnek nem lehet véleménye csak a konyhában legyen a helye és csak házimunkát végezzen?

Figyelt kérdés
Van egy hímsoviniszta ismerősöm aki szerint hiba volt a nőknek egyenjogúságot adni, szerinte az lenne a normális, ha csak ő dolgozna míg a párja főz, mos, takarít rá. Szerinte egy férfi evolúciósan intelligensebb, ezért egy nőnek ne legyenek véleményei, mert azzal csak a baj van.
2017. jún. 6. 14:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ebben a formában butaság.


A szüleim lassan 80 évesek, tipikus régivágású emberek.


Tőlük azt láttam, hogy anyu otthon volt, főz-mos-takarít-gyereket nevel-kertet művel.

DE apu a keresetét odaadta neki minden fizetéskor és anyu osztotta be a pénzt, mivel ő vezette a háztartást, ő látta át, mire kell épp költeni.


Emellett a döntésekkor apu mindig partnerként kezelte anyut. Hiszen az, hogy ő otthon dolgozik (nagy ház, nagyon nagy kert stb van) semmivel sem tette kevesebbé vagy butábbá őt.

Az, hogy a pénzügyekbe anyut is bevette, nem tette aput papuccsá.


EGYÜTT dolgoztak azon, hogy boldoguljanak.


Szóval, rettentő szánalmas a saját hímsoviniszta butaságát bárkinek a "régi korokra" fogni. Régen sem volt ez.

A férfi evolúciósan rohadtul nem intelligensebb, igaz, nagyobb az agytömege, de a nők agyában több a szinapszis. (biológus vagyok)

2017. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Azt kell hogy mondjam, IGAZA VAN!

Én nőként tényleg a domináns férfiakat szeretem. Ellenben számomra a határozott, domináns jellem, nem azt jelenti, hogyha a párom azt mondja a sarokban a helyem, akkor beállok a sarokba és el sem hagyom azt amíg engedélyt nem ad rá... Azért ezen gondolkodnék még egy kicsit az "úr" helyében.

2017. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny himsoven pcsok, tudjak, hogy a veguket jarjak es doglodes kozben tajtekoznak, duhongenek es ide irnak ki provokalo kerdeseket. Le kell xarni oket, mar rajtuk van a kemotox, vergodjenek, mi meg csak rohogunk rajtuk.
2017. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!