Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit szóltok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szóltok hozzá ha egy kapcsolatban a pasi végzi a házimunkát?

Figyelt kérdés
A nők azt várják el a férfiaktól, hogy értsenek a szereléshez, ha elromlik valami, meg tudják javítani de mi van ha valaki nem ilyen? Mennyire találtok férfiasnak egy olyat aki szívesen megcsinálja a házimunkát,takarít, mos,bevásárol, néhanapján főz?
2014. júl. 23. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
munkamegosztás van, már mindenki csinál mindent és ez nem is gond. a lényeg hogy ne csak az egyik félre szakadjon minden, a cső szemléletmód régebben volt nagy divat.
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hálás lennék érte :)
2014. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adnék rá egy szobalányruhát :*
2014. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nem ezen múlik, hogy ki mennyire férfias (szerintem).:)
2014. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na az nagyon jo lenne. De azert ha elb.@sz.#dik a huto tudjon vele csinalni valamit :D

Foleg azert mert en inkabb karrierista vagyok..(villamosmernokire jarok.. :D)

2014. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha elromlik valami én is meg tudom javítani, vagy ha valami bonyolultabb dologról van szó akkor lehet szerelőt hívni, ha már egyszer van arra is szakember. Barkácsolgatni meg kifejezetten szeretek szóval ilyesmiket nem várok el a másiktól.


Ha szívesen megcsinálja a házimunkát annak örülök, de csak ha jól is csinálja, ellenkező esetben inkább leültetem a gép elé és megcsinálom én, mert én tuti úgy csinálom, hogy az tetsszen nekem. De amúgy ettől nem lesz kevésbé férfias az illető egyáltalán.


(Bár őszintén szólva jobb szeretek lehetőleg mindent magam csinálni és csak az unalmasabb apróságokban segítséget kérni, de ha épp nagyon nincs kedvem semmihez akkor jól jöhet, ha a másik szívesen elpakol.)

2014. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon becsülném. Pont ilyen pasit keresek. Nekem is a karrier a fontosabb, sose fogok otthon robotolni, főzni meg gyűlölök. Eddig is inkább a barátaim vitték a házimunka nagy részét szerencsére.
2014. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A nő üljön otthon a fenekén, tartson rendet főzzön az urára, és gondoskodjon róla, hogy mindig legyen sör.
2014. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 60-40 arányban csináljuk a férjemmel a házimunkát. Én kicsit többet mert ő többet dolgozik. És a szerelési munkákat is ő csinálja...könyvespolc, eldugult lefolyó.


De ha az a fajta pasi lenne, aki a nőjét cselédnek nézi és mindent ő csináljon munka mellett, rövid úton kivágnám a francba. Illetve össze sem jönnék vele....Szóval fontos hogy a pasi is végezzen házimunkát mert az ő dolga is!!!!


De ha arra gondoltál, hogy a pasi háztartásbeli, és a nő dolgozik na nem.... És fordítva sem vállalnám be! Szeretem a munkám, és nem azért tanultam 8 évig érettségivel együtt, hogy kidobott pénz legyen...Mindkét fél dolgozzon és mindketten végezzenek házimunkát is.

2014. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem okes en ugyis jobban szeretek megszerelni dolgokat, mint takaritani
2014. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!