Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ugye az normális dolog, hogy a pasi nem csinál semmilyen házimunkát, a nő takarít, mos rá, stb?

Figyelt kérdés

24-25 évesek vagyunk, nem is élünk együtt, én vagyok a fiú. Egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy megcsináljam. Megtudnám, de annyira untat és annyira nehezemre esik, hogy inkább neki sem állok.


Dolgozom, tanulok...talán ezért is.

Mik a vélemények?

Szerintem normális. Lányok? :)


2014. szept. 27. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De jó nagy disznóól lenne nálatok, ha a barátnődnek sem lenne kedve hozzá.
2014. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Én ott hagynálak. Nem gondolhatod komolyan hogy a csaj dolga otthon ülni (főleg ha nem is laktok együtt) és utánad takarítani. Meg kell osztani a munkát.
2014. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem éltek együtt akkor a barátnőnek semmi házimunkát nem kell csinálnia nálad . Max szívességből ha akar

Ha együtt éltek akkor max a felét ...


De vedd figyelembe h ezzel a kérdéssel magadat minősíted le ... De nagyon !

2014. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem így gondolom.

ha tegyük fel a lány szereti ezt csinálni amúgy is, akkor miért ne.


Most gondoljátok már el azt, hogy, hogyan keressek pl pénzt, hogyan csináljam a dolgom, hogyan tanuljak, ha még suvickolnom, mosnom, pakolnom is kellene? Hát nem megy egyszerre minden. el kell dönteni mi a fontosabb.

így viszont megy.Menne...:)

2014. szept. 27. 13:30
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
hát ha a nő a csicskád akkor az ő dolga..ha a párod akkor a tied is lenne....ott is hagynálak
2014. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
96%
Provokáció szaga van a kérdésnek v tényleg vannak ekkora ökrök ?
2014. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Most gondoljátok már el azt, hogy, hogyan keressek pl pénzt, hogyan csináljam a dolgom, hogyan tanuljak, ha még suvickolnom, mosnom, pakolnom is kellene? Hát nem megy egyszerre minden. el kell dönteni mi a fontosabb.

így viszont megy.Menne...:)"


Szerinted, a nő nem tanul? Nem akar karriert? Te tényleg ennyire okos vagy, hogy azt hiszed, hogy a nők azért végzik el a házimunkát, mert ezt "szeretik" csinálni? Ez most komoly???

Miért előbbre való a te munkád, a te iskolád mint az övé??


Kérdésedre a válasz : igen. Normális. Egy elnyomó, férfisoviniszta viszonyban, de nem egy egyenjogú, kölcsönös tiszteleten alapuló párkapcsolatban.



22L

2014. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A házi munkát be lehet osztani időre, ugyan akkor be segíthettek egymásnak, csináljátok közösen.

Ha nagytakarítás van, persze jóval több időbe telik, mire csili-vili lesz minden, de közösen meg lehet oldani.

Azt csak gondolod hogy untat. Max lusta vagy. Ha belelendülsz, hamar elmegy vele az idő, szinte észre sem veszed. De legalább tisztaság van a lakásban.

Én is dolgozok, néha éjszakáig is, de szánok rá időt.

Gondolj bele egy családos anya helyzetébe pl: kisgyerek van, a férj dolgozik estig, ő pedig egész nap a házimunkát csinálja, ha éppen kertes házban laknak azt sem hanyagolja, és még van gyerkőc is, akiről gondoskodni kell. Elég fárasztó dolog, de ha lusta lenne, a kosz megenné őket és a rendetlenség.

Ilyen erővel hogy lennél képes rá, ha pl: egymagad élnél albérletben, családi házban stb.?

Légy kicsit önállóbb. Ez nem normális dolog.

2014. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Zsutyi válasza:
100%
Cselédet akarsz magad mellé vagy barátnőt?Gondolj bele neked hogy esne,ha nő lennél s ilyen gondolkodású illetve lusta pasid lenne,mint amilyen te vagy????
2014. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy családos anya helyzete pl: kisgyerek van, a férj dolgozik estig, ő pedig egész nap a házimunkát csinálja, ha éppen kertes házban laknak azt sem hanyagolja, és még van gyerkőc is, akiről gondoskodni kell"


Annyit azért hozzátennék, hogy nem mindenki teheti meg, hogy csak a férj dolgozik...Van ahol, mindent megcsinál az anya és mellette még munkája is van. Bár hozzátenném, szánalomra méltó az a férfi, aki ezt hagyja, sőt még el is várja. (mármint a meló melletti házimunkát)

2014. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!