Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknak szól a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól a kérdés, voltál már olyan szituációban hogy valakit szerettél viszont lefeküdtél mással?

Figyelt kérdés
Akármilyen szituban. Mi volt az? Milyen érzés volt a szex után? Megbántad-e? Vagy teljesen el tudtad különíteni a két dolgot?

2017. jún. 6. 20:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Most elsősorban a szerelem érdekelne, tehát a frissebb dolog, nem a mély szeretet, de olyat is írhattok.
2017. jún. 6. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Nem lelkizünk ezen és nem bánunk meg semmit.
2017. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Akit szerettem, annak más jött be és volt egy barátság extrákkal kapcsolatom.
2017. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt.

Én szerettem őt viszont a nő nem.Neki kapcsolata volt(igaz már nagyon rossh volt de benne volt még).Szóval tudta hogy szeretem,de ő azt mondta nem akarja a párját elhagyni,mert majd megjavul stb..

Mondtam ok.Közben jöttek-mentek a nők körülöttem aztán az egyikkel lefeküdtem...

Hát ez van.. :/

2017. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt.A szerelem és a szex, két különálló dolog.
2017. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező párkapcsolatra gondol nem plátói vagy egyoldalú szerelmekre.

Ahol mindkét fél szerelmes a másikba egy párt alkotnak és ezek ellenére a férfi megcsalja a nőt. Ez engem is érdekel azért néztem ide.

2017. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Nem, nem arra gondoltam. Jól értették a válaszolók.
2017. jún. 6. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Se ebben mi a pláne hogy csak lángolok valakiért viszon tmással meg kielégítem a testi szükségleteimet? Amíg nem alkotnak egy párt addig ennek nincs jelentősége.
2017. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De*
2017. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 János Gilján ***** válasza:

Még tini koromban voltam egyszer szerelmes egy "túlságosan fiatal" lánykába, akivel a szex az életkora okán nem volt még sajnos kivitelezhető.

Ugyanakkor a saját korosztályomon belül voltak lányok, akikkel a szex részt megoldottam, de az érzelmeim a fiatalka felé húztak.

2017. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!