Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen vélemennyel lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vélemennyel lennétek egy ilyen szituációban és mit tehetek?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen felkeresett telefonon egy számomra vadidegen nő aki a most kezdődő kapcsolatomban lévő " párommal " kavar. Mondott sok dolgot de többek között hogy vele is találkozgat is sőt más is történt. Neki is azt ígérte hogy csak vele foglalkozik és hasonlók. párom szóhoz sem jutott mikor ezt neki is elmondtam és mindent tagad

#hazugság #átverés hűség
2017. ápr. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mit mondana?


Igen Cicám, őt is téged is és még ki tudja hány nőt egyszerre hülyítek, csak, hogy kiélhessem magam.


Ne haragudj, de azért este találkozunk az ágyban.

2017. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/1 es hozzászóló!!!


Igen nyilván a válaszod tökéletes de gondoltam hogy valaki irigységből " átakar verni" de ha belegondolok akkor miért tenne ilyet nem egy idegen.... nem tudom nagyon elbizonytalanodtam És nem tudom mit csináljak.... dobjam ??

2017. ápr. 27. 13:41
 3/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
47%
Nem tudom mit tehetsz, de pont nem rég történt egy barátommal, hogy egy srác csinált egy álprofilt fb-n nőnek kiadva magát és a barátom barátnőjének azt mondta, hogy vele is kavar stb. Vannak elborult emberek.
2017. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de engem felhivott és teljesen ledöbbent a csaj amikor mondtam hogy neki hogy mi is ismerkdünk. sőt már majdnem járunk. Sőt azt is tudta hogy egy alkalomkor mikor találkozunk mert hazudott neki valamit hogy hova kell mennie.
2017. ápr. 27. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, a tényeket hasonlítsd össze. Ha beszélsz még a nővel,

kérdezz rá konkrét időpontokra, kérj tőle infót, hogy mikor

és hol találkoztak stb. Így ki tudod szűrni, mennyi a való-

ságalapja. Ha korrekt tényekkel szolgál, akkor bizony el

kell hinned, hogy hülyére vettek.

2017. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudta meg a telfon számodat? Én azért arra is rá kérdeznék... ez elég durva, csak óvatosan a fiúval és a lányal is.
2017. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!