Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van a panelházban egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a panelházban egy kicsit idősebb nő aki nagyon tetszik nekem, csak sajnos ő nem vesz engem észre. Amikor találkozunk mit mondjak neki hogy egy kicsit ráeszméljen hogy ő tetszik nekem? Dicsérjem meg a külsejét? Bármilyen tanácsot elfogadok.

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

mi tetszik neked egy öregedőnőn?

van férje?

semmiképp ne rohand le, ne dicsérd meg.

még nem tartotok ott.

de egy doboz jégkrémmel vagy egy tál gyümölccsel becsengethetsz hozzá, h. fogyassza egészséggel.


ha ezután akar jobban megismerni, majd ő is lép vmit.

2017. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 evvel idosebb nalam nincs ferje se gyereke koszonom a valaszt megfogadom.
2017. jún. 7. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:

eloszor mindenkepp egy kozos erdeklodesi pontot kell talalni vele, hogy egyaltalan felfigyeljen rad

mivel egy hazban laktok, ezert a haz es a haz koruli dolgok lesznek a kozos nevezok, de ha van kutyaja, akkor indithatsz azzal is, vagy ha tudod milyen kocsija van, akkor kerdezz valamit az autorol

erted, barmi legyen az, csak olyan dolog legyen ami kozos (most az mindegy hogy teged mi erdekel, a lenyeg, hgoy talald meg hogy ot mi erdekli, es arrol kezdj vele dumalni)

kulonben csak zaklatasnak fogja venni a kozeledesedet, de ha van kutyaja es ugy mesz oda, hogy jaj pont ilyen fajtat szeretnek en is, hany eves a kutyus, stb. akkor nem fogja zaklatasnak venni es szivesen valaszol


idosebb no vagyok, fiatalabb eveimben (na jo, meg most is) tobb tucat fiu/ferfi szolitott le, de amikor ilyen h.lye dumaval jonnek, hogy igyunk meg egy kavet stb. akkor mindig megriadok es elzavarom oket, de ha pl. meglatjak az automat (amit nagyon szeretek) es odajonnek, hogy huuu, milyen motor van benne, automata valtos, jaj de jo, akkor keres nelkul maradok es fecsegek es ha ezek utan bedobnak egy kave/tea dumat, mar egyaltalan nem tartom ilyesztonek, mert van kozos nevezonk


erted?


good luck!

2017. jún. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Idősebb nő, se férje, se gyereke, észre se vesz...

Arra nem gondoltál, nem ok nélkül van egyedül?

Valószínű jól elvan a kis világában, lehet, genetikailag frigid is, a szexualitásról még nem is hallott, bebattyog a kis munkahelyére, hazajön a cicáihoz, megvesz ét szelet párizsit, néha hétvégén meg összeül a kis barátnőjével, és kibeszélik a férfiakat, milyen disznyó mind.

Szabadidejében meg ide írogat, párkapcsolati kérdésekre választ adni.....

2017. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Titokban odarakhatnál néha valamit a lábtörlőre,virág,csoki..
2017. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült a nőről hogy leszbikus és hogy még barátok lehetünk.Ilyen az én szerencsém.
2017. jún. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!