Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel a sráccal miért maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a sráccal miért maradnak mindig a barátnői, miután elmondja nekik hogy nem szerelmes beléjük? Lányok, miért?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve ismerem még gimiből a havert, azóta is rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Egyidősek vagyunk. Utoljára azt mondja 19-20 évesen volt valóban szerelmes, meg még előtte párszor kamaszként.


Mindig megmondja a csajoknak szemtől-szemben pár hónap után amikor azok követelnék a "Szeretlek!"-et, hogy ő kedveli, bírja őt, de nem szerelmes olyan őrjítő és vágyakozó módon mint ahogy fiatalon volt. Volt már így 2,5 éves kapcsolata, de jó néhány fél-másfél éves is. A nők vele maradtak mindig úgy is, hogy elmondta nem szerelmes beléjük. És ezt nem titkolta, el is mondta nekik. Nem tudom átadtam-e jól amit akartam mondani:

A srác azt mondja nem szerelmes a lányba, de a lány vele marad és még jobban próbálkozik, még jobban szereti a fiút. És ez több nővel is megtörténik folyamatosan


27/f


2017. jún. 7. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék vele. Ezt csak az adott lányoktól tudhatod meg.
2017. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert ezek a nők buták,és mindegyik azt hiszi,hogy na majd belém szerelmes lesz,még jobban teperek érte,mindent megteszek,aztán majd belém szeret :) Aztán persze rájönnek hogy ez nem jött össze.
2017. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Húzd meg-ereszd meg". Ennek olvass utána. Mindenki jobban vonzódik ahhoz, akiért kicsit meg kell küzdeni, aki nem borul a lábaid elé. Én soha nem tudtam olyan pasiba szerelmes lenne, aki egyből odavolt értem, rámcuppant. Mindig az mozgatott meg, aki inkább ilyen független, magabiztos, szókimondó, nem hízelkedő típus.
2017. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát mégiscsak jobbha taktikázunk egy nővel és nem csak símán érzékeltetjük vele, hogy fontos nekünk.
2017. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Velem ezt többször is megcsinálták pasik. Nekem nem tetszett. Megmondtam nekik, hogy ne szórakozzanak velem, ha akarnak valamit, akkor tegyenek úgy, mintha tényleg szeretnének is valamit, tőlem, ha nem nem, akkor meg lehet békén hagyni. Én boldogságot akarok, nincs időm játszani. Ha ezt akarják, akkor keressenek mást!
2017. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A legrosszabb ***** válasza:
#4: Pontosan.
2017. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!