Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha zavar/féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar/féltékeny vagyok, hogy egy fiú barátom elkezdett randizni, akkor többet érzek?! Vagy ez még nem jelenti azt?

Figyelt kérdés
Az is zavar, hogy kevesebb ideje van rám (persze megértem!!!), csak kifejezetten fáj, ha mesél róla. :(:(
2017. jún. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy többet érzel. Lehet csak szereted azt, hogy törődik veled, és az, hogy eddig, ha csak barátként is, de te voltál a legfontosabb lány az életében. Ez most változik, és zavar, hogy ennek a szerepét betölti más, és rád már nem fog akkora figyelmet fordítani.
2017. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy többet érzel iránta. Családon belül is vannak ilyen problémák, nézd meg, itt is van egy csomó anyósos-sógornős kérdés. (És nem mindet a húsos-csontos kérdező kreálja, abban biztos vagyok.) Bár talán te is tudsz olyat a környezetedben, amikor valaki féltékeny a testvére párjára például, pedig ott sem hiszem, hogy többet érezne a saját tesója iránt.
2017. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!