Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem idegesít, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, amikor ajnároznak egy párt, hogy így szépek együtt, úgy szépek együtt, minden rózsaszín körülöttük, viszont én úgy vagyok vele, hogy addig nem nézem ezt semmibe, amíg össze nem költöznek?

Figyelt kérdés

Addig nagyon könnyű szerelmesnek lenni, amíg mindkettő a saját szüleinél él otthon, és nem szembesülnek azokkal a hétköznapi problémákkal, amik majd összeköltözésnél előjönnek.


Ti mit gondoltok az ilyenről, és itt nyilván felnőttkorú emberekről beszélek, akik kényelemből nem költöztek még össze.


2017. jún. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáidat.
2017. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
En nem szoktam senki kapcsolatat "semmibe nezni" (te kinek hiszed magadat amugy?), mert nem ram tartozik, hogy eldontsem, hogy az o kapcsolatuk milyen minosegu es milyen "stadiumban" van. Majd ok eldontik, hogy mikor szeretnenek osszekoltozni (ja, biztos a mai Magyarorszagon egy csomo par kenyelembol el meg otthon, ahelyett, hogy a szerelmevel elne - veletlenul sem azert, mert egy lakhato pesti alberlet egy havi dija lassan egy atlag havi fizetes... dehogy...), es hogy ezt hogyan oldjak meg. Attol meg senkinek nincs joga az o kapcsolatukat semmibe nezni, mert fogalmad sem lehet rola, hogy, epp ok miken mentek keresztul egymassal egymasert.
2017. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezek a kérdèsek idegesítenek inkább.
2017. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az én ismerőseim nem szokták senki párkapcsolatát sem ajnározni, sem semmibe nézni.

Egyébként szerintem ha ebből indulunk ki, akkor igazán azoknak jár bármiféle elismerés e téren, akik végigéltek együtt egy életet és még mindig tisztelik és szeretik egymást. Az a valami, ha már... bár én azt sem nézem le, akinek nem volt ebben sikere. Őt meg azért becsülöm, mert ki tudott lépni egy rossz kapcsolatból.

2017. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én igazat adok neked kerdező,detto ugyanez a velemenyem!

Altalaban ezert is van ennyi válás Nálunk!

2017. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!