Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy kezdeményezett nálatok egy nő, visszautasítottátok, majd meggondoltátok magatokat?

Figyelt kérdés

Kedves férfiak!

Azt szeretném tudni, hogy volt-e olyan, hogy kezdeményezett nálatok egy nő, abban a pillanatban visszautasítottátok, majd később rájöttetek, hogy hiba volt.

Ha volt ilyen, akkor mi változtatta meg bennetek a dolgokat?



2017. jún. 13. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem

30/F

2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Nettuska, korodbeliekkel ismerkedj :)
2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mert jobb nőt akartam aztán rájöttem, hogy azoknak nem kellek, mert én sem vagyok jó pasi. A csaj már nem jött vissza hozzám utána.
2017. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Netti Baba, ne reménykedj, éppen mást töm a kiszemelted. :D
2017. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Visszautasított a volt oktatód? :( Mi történt, elmeséled itt vagy privátban?
2017. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
És persze a kedves 70%-os itt is kezdi, mint láthatjuk. A rosszindulat csak úgy árad...
2017. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

2017. május 30. (azoknak, akik lemaradtak róla! én már akkor is megmondtam, hogy nem jó ötlet)


Szabó Netti nevű felhasználó kérdése:


Nőként kezdeményezni tanárnál?


Sziasztok! 22éves vagyok, okj-n tanulok és megtetszett a kb.15 évvel idősebb tanárom. Szerintem ez kölcsönöm.. folyamatosan néz engem órákon, érdeklődik, a közelemben van, mosolyog rám.. Elhatároztam, hogy kezdeményezek, elé állok, hogy egy ideje többet érzek iránta. Így legrosszabb esetben is sikerül lezárnom ezt az egészet. (A tanárnak nincs se családja, se párkapcsolata)

Szerintetek ez nagyon gáz lenne?

2017. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez most zseniálisan fontos volt ide. -_-
2017. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

a te megjegyzéseid ugyancsak nagyon "fontosak"


és igenis fontos amit írtam, lám győzött a tanár józan esze!

2017. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, hogy így alakult... :(

Pont ma nézegettem rá a kérdésre, van e valami fejlemény.

Na 70%-os, most boldog vagy? Milyen "frankó" lehet az életed, ha ez ekkora elégedettségel tölött el... pff..

2017. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!