Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy nagyon megbántátok hogy visszautasítottatok valakit?

Figyelt kérdés
Nemet, kort írjatok. És hogy miért volt az elutasítás amit aztán megbántatok
2016. ápr. 26. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de csak több év múltán.


Leginkább azért utasítottam vissza a lányt, mert azzal foglalkoztam inkább, hogy mások mit szólnának hozzá. Nem feltétlenül kellett volna másokkal foglalkozni.


28/f

2016. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sosem bántam meg, csak azt, ahogyan elutasítottam. Ezt konkrétan 2 alkalommal a "nem keresem többet / nem hozom fel többet a dolgot " kombóban. És egy alkalommal még gimiben, chatan ismerkedtem valakivel, majd átváltottunk levelezésbe, ő képet kért én meg féltem hogy nem tetszem majd neki, ezért nem írtam többet.
2016. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Gimnazistaként legalább fél tucat elég szép külsejű, 1-2 évfolyammal tőlem fiatalabb lánynak tetszettem. Közöttük voltak olyanok is, tudom, akik évekig belém voltak esve. Én viszont akkor még hülye kis pö-.cs voltam, aki hitt az igaz szerelemben. Olyan lányba voltam szerelmes, aki viszont le sem tojt és nem is lett vele végül semmi. Ezért is voltam szűz 19 éves koromig, mert ilyen kis hülye hozzáállásom volt. Most még visszagondolva pedig teljesen másmilyen is lehetett volna a kamaszkorom az otthoni matyizás és a szerelmemen való sírás helyett:

-A: valamelyik csinos lánnyal összejövök, akinek nagyon bejövök

-B: egyenként megdugom az összes csinos lányt, akiknek bejövök


Egyik sem történt meg és már sok idő eltelt, de a mai napig úgy érzem hogy elpazaroltam a kamasz korom. A legtöbb barátom (akik a mai napig a barátaim és normális emberek), 14-16 évesen vesztette el és volt akinek több éves szerelmi kapcsolata volt, volt aki akkor is megdugott mindent, ami ember volt és puncija volt. Velem egyik sem történt és ezt nagyon sajnálom. Ez az élmény a mai napig is sokszor bennem van keményen.

27/F

2016. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19 évesen visszautasítottam egy amúgy teljesen normális fiú közeledését, aki megkért, hogy járjunk. Csak az volt az oka, hogy akkor mentem még csak egyetemre, és nem akartam még párkapcsolatot (zárkózott és későn érő típus voltam). Utána nem kaptam több ajánlatot, ami 25 éves koromtól kezdett csak zavarni, és akkortól gondoltam rá, hogy mi lett volna ha...


Egész 30 éves koromig nem volt több jelentkező, szóval volt időm meditálni rajta :). Azóta már férjhez mentem, szóval most már csak a múltam része. Nem tudom helyes döntés volt-e, de most már nincs értelme visszatekinteni.

2016. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem jóformán az egesz életem errol szól. Majdnem minden platói szerelmemnek tetszettem, mint később kiderült. Csak nem akkor mikor en is akartam volna. S nem egyszer fordult elő, mint pl most is, hogy mire lezártam a kapcsolatot valakivel, akivel nem működött, s mire odakerült volna a sor, hogy klór próbáljuk meg együtt addigra bepasiztak a csajok. Tok jo az élet...
2016. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt. 22/n
2016. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!