Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú többször is 'véletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú többször is 'véletlenül' úgy nyúl át mellettem, hogy a karja végigsúrol a combomon, az létezik, hogy tényleg véletlen és nem veszi észre?

Figyelt kérdés
Sok időt töltünk együtt baráti társaságban, és már nagyon régóta bejön nekem, amiről tud is, de mindig távolságtartó de kedves velem. Aztán egy délután egymás mellett ülünk, játszottunk, és legalább 3x úgy nyúlt át, hogy törökülésben a belsőcombomat végigsúrolta a karjával. Én ebbe persze teljesen beleborzongtam, és nehezen tudnám elképzelni, hogy ő ne vette volna észre és kifejezetten véletlen lett volna, de mégis... külső szemmel ez lehet véletlen? Létezik, hogy egy férfi nem veszi észre magát, hogy többször is hozzáér a mellette ülő nő comjához (sőt végigsúrolja a karjával)? Szerintem ki tudta volna kerülni bőven. Vagy csak én magyarázom bele? Ezen kívül mondhatni semmi egyéb különöset nem csinált.
2017. jún. 13. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Elárulok egy műhelytitkot. Így töröljük a taknyunkat a másikba, hogy fel se merüljön, benne, hogy eről van szó. ;D.

Bazz egyszer még oké, de fűrészelje el a combod, mire veszed a lapot ? Ha annyira tetszik, fogd meg a kezét, kulcsold össze az ujjaitok és nézz rá. Innentöl megint nála a labda, valamit csinálni fog. ;)

30/f

2017. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ... Csakhát gondoltam a combfűrészelés előtt még azért vannak árnyalatok, amit megtehet, de semmi mást nem csinált. Normális esetben egyértelműnek venném, hogy kvázi "hozzámdörgölte magát" bármilyen indokkal is, de sem előtte, sem utána semmi más jelét nem adta érdeklődésnek. De persze tényleg lehet, hogy ennyinek is elégnek kellett volna lennie, a jóég tudja. Én legalább is nem tudom.
2017. jún. 13. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem szándékos volt, de valamiért gátlásos és nem mer nyíltabban közeledni :), szerintem próbálkozz te is valamivel nála lásd... mit reagál :)
2017. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán? :)
2018. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!