Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kolléganőm kártyajáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kolléganőm kártyajáték közben többször megfogta a kezemet, amikor mutattam neki a kártyát. Ez véletlen lehetett, vagy jele annak, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy munka utáni kártyázás közben (kérdezz-felelek típusú játék, ahol mindig a mellette levő fél teszi fel a kérdést). Amikor mutattam neki a kártyát, hogy jobban lássa a kérdést, egyik ujjammal takarva a választ, mindig megfogta a kezemet, amiben a kártya volt. Tényleg csak azért, hogy jobban lássa, vagy ez csak amolyan ürügy volt, hogy megfoghassa a kezem?
2017. jan. 27. 20:01
1 2
 1/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Őőő... én ebbe nem látnék bele semmit. :/
2017. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsen ezzel semmi extra, vagy nem ürügy. Igazából a nőknek az érintések ilyen alap dolgok, hogy random megérintik a másikat, de nincsen ezek mögött semmilyen célzás.
2017. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek a nők..mindig megszerzik amit akarnak :D
2017. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De még azt is észrevettem, hogy időnként a válla az enyémhez ért, illetve odafelé és visszafelé is mellettem jött "ketten", bár igaz, hogy egy szót sem szóltunk. De akkor is pl. időnként "véletlenül" az enyémhez ért a válla, pedig hát azért volt hely a járdán. Ezt is csak belemagyarázom? Ráadásul ugye egymás mellett ültünk, gondolom ez is "véletlen"...
2017. jan. 27. 20:33
 5/15 schamuelson ***** válasza:
Ha csupán ennyit tapasztaltál, akkor még tényleg korai lenne sokat beleképzelni. Vannak olyan emberek (nem csak nők, bár többnyire ők), akik számára az ilyen érintések, apró testi kontaktusok természetesek, mint másnak a gesztikuláció vagy mosolygás. Lehet, ő csak simán ilyen alaptermészetű, nyitottabb. Számára fel sem tűnik, hogy napjában hányszor, hány embert érint meg. Ha azt veszed észre, hogy mindenki mással elkerüli az ilyen érintkezéseket, és más jelzéseket is kapsz emellett, akkor már lehet keresni mögöttes tartalmat.
2017. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Inkább csak a magam részéről tudok beszélni, hogy általában távolságtartó vagyok a nőkkel, és talán emiatt is, más lánnyal nem negyon fordult elő ilyesmi, hogy "túl közel jött volna", vagy akár megfogta a kezem... Hanem inkább ők is betartják a távolságot, valószínűleg miattam, mert ilyen a kiállásom. Hanem ez a kolléganőm valahogy nem tartja azt a bizonyos távolságot, és leginkább ez tűnt fel.
2017. jan. 27. 21:04
 7/15 A kérdező kommentje:
"és más jelzéseket is kapsz emellett, akkor már lehet keresni mögöttes tartalmat." Mármint milyen jelzéseket kellene látnom?
2017. jan. 27. 21:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Tetszik, hajts rá!

Nem jön be, ne foglalkozz vele. Ilyen egyszerű.

Ha érdekled az általában így kezdődik, de csak mert ilyeneket csinál még nem biztos, hogy akarna többet is.

Te vagy a férfi, úgyis tőled várja el, hogy kitaposod az utat. Cserébe eldöntheted, hogy belevágsz-e.

2017. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed, de ezt csak úgy tudhatod meg ha kockázatot vállalsz.
2017. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Konkrétan a céges activity partin a nő végig úgy ült, hogy a lába az enyémhez ért, és nem húzta el. Sokat beszélgettünk amennyire a munka engedte. Aztán mondtam neki, hogy tetszik, és jó volt, mikor a lábát nem húzta el egész este, randira hívtam. Csak pislogott, hogy ő nem akar semmit, az meg neki fel sem tűnt, hogy összeért a lábunk. Szóval erről ennyit, ne képzelj bele semmit. Persze ha tetszik, akkor vállald fel ezt, és hívd el valahová.
2017. jan. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!