Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha senki sem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha senki sem érti a szituációmat?

Figyelt kérdés

Senki sem ért meg, csak azt hiszik, hogy értik.

Nincs menekvés, fogva tart az, amitől a legjobban tartottam.


21/F


2017. jún. 13. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ILLUMINATI CONFIRMED
2017. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az öngyilkosságon gondolkodtam, mint kizárólagos alternatíván.

Viszont ezt a családom nem tudja, csak ha megteszem.

Ugyanis egyszer már volt, hogy megteszem, de anyám sírt, hogy rá nem gondolok...

2017. jún. 13. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképpen ne legyél öngyilkos! Ritkán halálos, viszont nagyon fáj!Tudom, kétszer próbáltam. Ennél még az is jobb, ha elmégy 2 évre havat lapátolni az Északi-sarkra! Komolyan mondom.
2017. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nincs kiút, csak ha ezt elhiszed magadnak.

Az öngyilkosság nem kifizetődő. Neked sem, senkinek sem.

2017. jún. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítólag nem olyan jó az öngyil kosoknak. https://www.youtube.com/watch?v=Z-5xxXcL2v0
2017. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben összepakolnám pár cuccomat egy hátizsákba, és irány a Balaton! Keress valami nyári munkát, amihez van szállás is. Lasszóval fogják a munkaerőt a szállodák és a kempingek is.

Aztán ősszel fogod a pénzed, és elhúzol külföldre dolgozni.

Vaaagy: elmész hajóra dolgozni.


Se kutyád, se macskád, eltűnsz a látótérből, és neked nem fog hiányozni senki.


Ha fiatal férfi lennék, akinek tele a töke mindennel, akkor tuti valami ilyesmit csinálnék. Addig járnám a világot, amíg megtalálom a helyemet. Munka mindenhol van, pénz meg annyi kell, hogy elég legyen a túléléshez.

2017. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs menekves. Az ongyilkossag nem opcio. A problemak azert vannak, hogy megoldjuk oket.
2017. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az a probléma ami elől nincs menekvés?

Mindenre van megoldás, akarni és hinni kell benne. Ne öngyilkoss akarj lenni, az gyáva dolog, mellesleg önző is. Inkább légy bátor, nézz szeme a problémával és oldd meg! Ha akarod írd le, biztos tudunk tanácsot adni, de kérlek ne dobd el az életedet!

2017. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!