Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ember akarok lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ember akarok lenni, de olyan nehéz, ha senki nem szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alapvetően mindenkihez jó szándékkal állok, de az esetek többségében nem ezt kapom vissza, jobb esetben semmit, rossz esetben negatív dolgokat. Belefáradtam, hogy mindig én legyek a jó. A szerelemben ugyanez a helyzet, képes vagyok egy lány miatt jobb lenni, de mégsem kellek neki. Így viszont , hogy soha nem volt senkim ,örökké magányosan nagyon nehéz jó képet vágni a dolgokhoz. Szinte mindenhol csak közönnyel találkozom. Kezdek kiábrándulni. Egyre kevésbé látom értelmét annak, hogy jó legyek. Senkitől nem kapok szeretetet, hiába adnék, még arra sem méltatnak, még abból sem kérnek, hogy adjak nekik. Teljesen megvagyok semmisülve lelkileg.
2017. jan. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fel a fejjel, én is utállak téged.
2017. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért legyél jó, mert mások cserébe elismernek, hanem saját belső késztetésből. Így nem vagy őszinte, valószínűleg sokan meg is érzik, hogy csak érdekből "jópofizol" velük.
2017. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 ember biztosan mindig szeret, és az te magad vagy. Ha tudod szeretni magad, csak akkor szerethetnek mások is! :)
2017. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy nem vagy ezzel egyedül.
2017. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

őszintének lenni fontosabb, mint jónak.


nem a sértegetést és a siránkozást értem őszinte alatt.

2017. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok és éretlen sok mindenhez, először lehet, hogy be kéne nőnie a fejem lágyának. Ez a sok csalódás talán egyszer valami jóval fog végződni. Én amúgy régebben őszintén viszonzást nem várva adtam szeretet másoknak, de csúnyán kihasználtak emiatt, pont emiatt ábrándultam ki.
2017. jan. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!