Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerethetek egy pszicho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetek egy pszichopatát?

Figyelt kérdés
Ő nem csak olyan, hogy ráfogom, hogy az, hanem tényleg az. Én szakítottam vele, mert kikészített. Új párom van, neki is. Mégis, ha meglátom, majd belehalok. Gyűlölöm magam érte. A mostani párom, kedves, aranyos, mindent megtesz értem, szeretem, tisztelem és soha nem jönnék össze az exszel a dolgaink után, de 1 év után sem sikerült űznöm a szívemből. Mi a bajom? Miért ragaszkodom egy olyan férfihez aki érzelmileg és idegileg kicsinált?
2017. jún. 14. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Úgy, hogy te is pszichopata vagy.
2017. jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

a pszichopatákban van vmi, amivel magukhoz kötnek.


én is egy ilyen mocsokba estem bele


vigyázni kell.

2017. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiismerik az embert és jászanak vele a pszichopaták. Tudja mit kell tennie/mondania, hogy kötődj hozzá. Ha még mindig működik a dolog nálad akkor elérte a célját.
2017. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben nyilvanul meg hogy pszihopata?
2017. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja ez engem is érdekel....miből gondolod,hogy pszichopata?

Csakmert az emberek 99%-a nincs tisztában ezzel a fogalommal és csak dobálóznak vele össze-vissza..

2017. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orulj hogy tudtal vele szakitani, mert az a legnehezebb.
2017. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopaták pont ebben jók Érzelmi manipulációk, magukhoz kötni bárkit, de kegyetlenül átlépni rajta bármikor.


Lány barátom gyereket szült ilyen férfinek.

2017. jún. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az elején minden szép és jó, úgy viselkedett, olyanokat mondott, ami mindjárt megfogott. Mikor látta, hogy biztos lábakon áll, megmutatta a valódi énjét. ha valamit nem úgy mondtam, ahogy neki tetszett, sértegetett. Megkaptam, hogy rajta kívül senkim nem lesz. Éjszkákra eltűnt, mikor kérdeztem, hogy van e más, akkor letagadta, sőt kikérte magának, hogy lehet nekem meglepő, hogyha valaki nem hazudik, de ő sohasem hazudik. Mikor megbántott, vagy úgy viselkedett ami nem emberhez méltó, akkor úgy csűrte csavarta a dolgokat, hogy ő tűnjön az áldozatnak. Mondjuk bármit csinált, ő volt az áldozat, mert, hogy olyan gyerekkora volt, és olyanokon ment át, amit senki nem tud megérteni.

Mindig az volt amit ő akart, soha nem vette figyelembe, hogy én mit szeretnék, vagy az érzéseimet. Az nem volt baj, ha megbántott, de ha én olyat mondtam ami nem tetszett neki, akkor kaptam mindent.

A szeretetet teljesen elutasította, a törődésből nem kért. Azt mondta neki, nincs szüksége rá. Magától nagyon el volt szállva, csak az volt a jó, szép, tökéletes amit ő mondott, sokszor végigsem hallgatott.

Az első alkalommal mikor nálam volt, már tervezte ha beköltözne mit és hogyan változtatna meg.

Tudta, hogy mennyire lelkis vagyok és folyton ezzel manipulált, mikor szakítani akartam akkor is. Folyamatosan irogatott, majd mikor végleg nemet mondtam, mindenféle beteg és abberált üzeneteket kaptam tőle.

Utólag kiderült, hogy szinte mindenben hazudott, és heti szinten megcsalt jópár emberrel.

természetesen ő végig féltékeny volt, más férfi nevét ki sem ejthettem a számon. Mindent tudni akart rólam, folyamatosan be kellett számolnom, hogy mit csinálok és miért, de mikor én kérdeztem, hogy mit csinál kiakadt, hogy irányítani akarom. Barátai nincsenek, csak ilyen érdekkapcsolatai, és korlátozta, hogy én is találkozzak a barátaimmal, mikor megtettem, kiakadt, duzzogott, stb..


Ezek csak ilyen nagyvonalban leírt dolgok, természetesen sokkal több minden van. Ezekből gondolom, hogy pszichopata.

2017. jún. 14. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

A nők olyan férfiakhoz vonzódnak szexuálisan akikben potenciális apát látnak, akitől a leendő gyermekük jó géneket örökölhet. A pszichopaták meg úgy általánosságban a dárk triád személyiségjegyeket mutató férfiak pedig jellemzően agresszívek, gátlástalanok, szélsőségesen önérdek érvényesítők, tehát "életképesek". Abban reménykednek, hogy az ilyen majd értük megváltozik, és jófiú lesz.


Olyan is előfordul, hogy egy ilyennel ejtetik teherbe magukat és hozzámennek egy tipikus jófej, rendes sráchoz aki eltartja őket mert azt hiszi, hogy a gyerek az övé.

2017. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik hogy ez érzelmi manipuláció. A durva hogy még úgy is működik ha ver téged. Tudatosítsd magadban hogy ezt az embert el kell felejteni, előbb-utobb elfogod.
2017. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!