Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak mi jut eszükbe egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mi jut eszükbe egy barna hajú lányról? A barna hajról milyen személyiségjegyek jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A barna egy földszín. A földszínek melegek, megnyugtatóak, az otthon lét érzetét keltik. A stabilitást sugározza, az erős tartást, a megbízhatóságot. Az anyaság és a gondoskodás színe is.

A természetességre és az organikus életre asszociálhatunk elsősorban. Intuíciós szempontból szerencsés hajszín egy lánynak, szerintem.

2017. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 3-as leírta a választ, mait elvártál erre a kérdésre.
2017. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Én sok mindent megfigyeltem ami igaz a hajszínnel kapcsolatosan. Szőke srác vagyok. Magyarországon a szőke férfiak kevésbé vonzóak a nők szemében, mint a fekete vagy barna hajú férfiak, legyen a nő maga akármilyen hajszínű.


A baráti társaságomban (akiket már nagyon régóta ismerek és nagyon jó barátaim) az egyetlen szőke vagyok. Minden haverom a szőke csajokat szereti jobban a barnáknál. A sötét hajú férfiak alapvetően a szőke csajokat szeretik Magyarországon jobban.

Én viszont szőke hajúként sokkal jobban vonzódom a sötét (barna/fekete) hajú lányokhoz. Viszont sokszor azt veszem észre, hogy hiába egy lány barna mondjuk, akkor is jobban bejönnek neki a szintén sötét hajú fiúk.


Igen, erre eléggé rá vagyok fixálódva, a kérdezővel együtt. De ez ugyanilyen túlzás, mint ahogy az első 4 válaszoló kifigurázta ezt a dolgot. A HAJSZÍNNEK IGENIS VAN JELENTŐSSÉGE. Biztos kevesebb, mint amit én látok bele, de biztos több, mint ahogy a korábbi válaszolók poénkodni akartak vele.

Nektek nincs zsáneretek semmiben? Pl hogy milyen magasságú emberek tetszenek legjobban? Vagy milyen hajszínűek? Milyen stílusúak? Milyen testalkatúak? Nem szentségtörés az, ha valamilyen külső tulajdonságban van valamilyen zsánered, ami az átlagnál jobban bejön.

25/f

2017. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy barna a haja.
2017. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barna hajról? Cicik között megyek el, jobban látni rajta a nyomokat, mint a világos hajon.
2017. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy dá szíp barna hajú kislyány.

30/f

2017. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy biztos szenvedélyes az ágyban:)
2017. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Normális férfit nem érdekli ilyen szinten.
2017. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megbízható, szolíd, visszafogott.
2017. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos te is barna hajú csaj vagy :D amugy egy férfi nem a hajszín alapján ítél el egy csajt hogy milyen a személyisége.. nekem speciel tetszenek a barna hajú (brunett) csajok ..de a belsőt még akkor sem fogom tudni hogy milyen..19f
2017. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!