Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem vkivel, barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem vkivel, barátság, majd szerelem lett, de ő kapcsolatban él. úgy udvarolt nekem, hogy párja van. Milyen ember?

Figyelt kérdés
Jólesett a közeledése, de elgondolkoztam azon, hogy ez mennyire korrekt vagy sem. Próbálom mentegetni, h. őt is olyan váratlanul érte az egész szerelem, mint engem. Nem történt köztünk semmi. Amúgy elköszöntem tőle, mivel nem jutottunk zöldágra, vagyis nem lépett ki.

2017. jún. 14. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha vége, akkor nem érdemes rágódni rajta. Ha igazán veled akart volna lenni, akkor lezárja a kapcsolatát.
2017. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Milyen lenne? Gyarló, amilyen a legtöbb ember.
2017. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem fújtál visszavonulót amikor a tudomásodra jutott,hogy nem szingli..ugye?..Ha jól értelmezem nem akar kilépni a jelenlegi kapcsolatából ,nem lehet hogy te láttál többet ebbe az egészbe?
2017. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miből veszed ,hogy ez szerelem a részéről (is)'...azt mondta?
2017. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mivel mondta, h. mit érez irántam, ezért nyilván nem vetítettem bele semmit.
2017. jún. 14. 16:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem fogok pálcát törni senki felett,minden ember és helyzet más,az érzések meg csak jönnek.Viszont ami tuti,hogy ha tényleg téged szeretne,akkor most veled lenne,felszámolná a múltját.
2017. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

hát, sztem a párját sem szereti, ha nekem udvarolt, miközben vele van.


sztem gyáva, kényelmes...

2017. jún. 14. 19:02
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Az is hulyeseg, hogy a ketto nem zarja ki egymast (legtobb nyilt kapcsolat, ami jol mukodik).

Attol, hogy Neked udvarol meg szeretheti, Te csak az ujdonsag voltal egy kis szin a szurke hetkoznapokba. Massal is meg fogja csalni a parjat, de amint komolyabbrol lenne szo mar menekul is vissza..

2017. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Es most bocsi, hogy ezt mondom de belekavartal ket ember kapcsolataba. Meg Te akarsz mas felett itelkezni? O es tudjuk szamoljon el O a lelkiismeretevel, Te nem csaltal meg senkit! Akkor tessek elmondani asszonykanak vetkedet. O is biztosan igy gondolja.
2017. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

sggfej!!


semmit nem tettünk, nincsenek vétkeim, és nem rondítottam bele semmibe!


milyen alapon ítélkezel, ha nem is látsz bele az életünkbe, sggfej?!!


ő közeledett, ő vallott az érzéseiről először, de amint látod, nem kevertem össze semmit, mert nem mennék bele ilyen hármas szituba, nyitott kapcs.-ba, vagy nevezzétek, ahogy akarjátok.

2017. jún. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!